I Urodziny K2 Arena za nami! Małe podsumowanie i galeria!

Jak ten czas leci! I Urodziny K2 Arena już za nami. Mamy roczek !!

Jeszcze niedawno (wydaje się, że wczoraj) gorączkowo podłączaliśmy kable, komputery, malowaliśmy w pośpiechu ściany, rozstawialiśmy sprzęty, stresowaliśmy się odbiorami technicznymi…
Wystartowaliśmy 28 sierpnia zeszłego roku. Duże oficjalne otwarcie K2 Arena nastąpiło dwa tygodnie później. Duży event z dużą ilością atrakcji przyciągnął do nas prawdziwe tłumy zainteresowanych.

W zeszłą sobotę obchodziliśmy 1 rocznicę działalności K2 Arena.

W ciągu całej soboty czekały na Was 4 urodzinowe atrakcje.

Zaczęliśmy od K2gedonu, który oparliśmy na naszych szerokich możliwościach sprzętowych. Uczestnicy na czas brali udział w trzech dyscyplinach: bieganiu, jazdy na rowerze i wspinaczce.

Od godziny 12 każdy z klientów miał możliwość wzięcia udziału w „zdobywaniu K2” – amatorskiej konkurencji wspinaczkowej. Łącznie nasi klienci wspięli się na około 13,500 metrów czyli teoretycznie zdobyliście K2 wspólnie prawie 2 razy !! Brawo !!

Godzina 16 to start maratonu Indoor Cycling. 15 śmiałków pokonywało kilometry i wylewało litry potu. A to wszystko w takt porywającej muzyki, gry świateł i rewelacyjnego prowadzenia imprezy przez 7 (!!!) wykwalifikowanych instruktorów Indoor Cycling.

Ostatnią z atrakcji tego pełnego wrażeń dnia było nocne wspinanie na ścianie głównej K2 Arena. Uczestnicy mogli poczuć się jak w wielkiej jaskini wspinając się z latarkami czołowymi w blasku świec rozstawionych w całym naszym obiekcie.

Poniżej pełna galeria urodzinowa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *