Profesjonalizm i bezpieczeństwo we wspinaniu jest naszym priorytetem !

Wspinać u nas mogą się zarówno dzieci jak i dorośli w każdym wieku - nigdy nie jest za późno!

Jesteśmy pierwszą tak profesjonalnie zarządzaną ścianą wspinaczkową i boulderownią na Opolszczyźnie. Nasza 14-metrowa ściana i boulder o powierzchni ponad 250 m2 dostarczą Ci niesamowitych wrażeń, umożliwią wejście w świat tego rzekomo ‘ekstremalnego’ sportu jak
 i wspaniale przygotują pod wspinanie outdoorowe już zaawansowanych wspinaczy.

Innowacyjność

Posiadamy  zupełną nowość na rynku wspinaczkowym tzw. auto-asekuracje firmy Perfect Descent, która umożliwia wspinanie na naszej wysokiej ścianie samodzielnie.

Pasja

Pracują u nas tylko ludzie z pasją do wspinania, przeszkoleni na specjalistycznych kursach co zapewnia profesjonalizm i bezpieczeństwo obsługi.

Nowości

Znajdziesz u nas nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów oraz najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy.

Buldering w k2 arena

Wspinaczka na małych wysokościach bez użycia asekuracji/liny składająca się z niewielkiej ilości liczby trudnych chwytów. Trasy na bulderze nazywamy problemami.

Strefa bulderowa w K2 Arena w liczbach:

metrów kwadratowych
problemów bulderowych
chwytów

Obwodownia - zwana pakernią

Chcesz ułożyć własną sekwencję ruchów, która wzmocni Twoją siłę, wytrzymałość i technikę? Przyjdź na naszą pakernię i skorzystaj z aplikacji OpenClimb. Dzięki niej stworzysz i opiszesz własne problemy bulderowe. Aplikację możesz ściągnąć STĄD.

Częste zmiany problemów bulderowych

Kluczem do układania problemów bulderowych są nasze chwyty i routseterzy. Czym się kierujemy przy ich układaniu? Przede wszystkim naszym doświadczeniem i pasją, która pozwala nam wymyślać coraz to nowsze wyzwania dla Was. Bo prawdziwą wisienką na torcie jest ich ocena przede wszystkim Wasza! Nowe problemy bulderowe staramy się dla Was tworzyć jak najczęściej. Zazwyczaj co tydzień pojawia się coś nowego.

Nasza skala trudności bulderowych

Karnet lub wejściówka na strefę wspinania