Nasza kadra to przede wszystkim pasjonaci. Profesjonalni trenerzy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w swojej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

Poznaj nas

Paweł Kadłubowski
Paweł Kadłubowski
Instruktor Indoor Cycling
więcej
Paweł Kadłubowski
Jestem absolwentem kierunku zarządzanie i marketing Politechniki Opolskiej. Zawodowo pełnię funkcję Prezesa Zarządu firmy Steag Energo Mineral Deutschland z siedzibą w Berlinie. Ponadto w spółce JD w Opolu pracuję na stanowisku Zastępcy Dyrektora Handlowego. W działalności sportowej jestem Członkiem Zarządu klubu tenisowego TRS Chabry Opole. Indoor cycling zajmuję się jako pasjonat oraz prawdziwy fan tej dyscypliny sportu. Jako instruktor ICG® uzyskałem certyfikaty: - Certyfikat ICG® Basic Level, - Certyfikat ICG® Basic Level TEAM ICG® z akredytacją REPspolska. Obecnie doskonalę swoją wiedzę na kursie Licencji B. Poza indoor cycling gram w tenisa oraz siatkówkę. Do niedawna byłem również sędzią szczebla krajowego piłki siatkowej PZPS.
Michał Rutkowski
Michał Rutkowski
Manager K2 Arena, Instruktor Indoor Cycling
więcej
Michał Rutkowski
Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze. Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta. Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu: Indoor Cycling Education Basic - Tanja Schweitzer Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
 • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling - szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
 • Targi Fit-Expo 2011 Poznań - prezenter na maratonie Indoor Cycling.
 • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
 • Carnival Cycling 2010 – Warszawa - uczestnik
 • Carnival Cycling 2012 – Wrocław - uczestnik
 • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań - uczestnik
 • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
 • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.
 • Lidia Nawrocka
  Lidia Nawrocka
  Kierownik Recepcji
  więcej
  Lidia Nawrocka
  - nasza ukochana Góralka. Obecnie na urlopie macierzyńskim. Wulkan energii, zawsze pogodna, uśmiechnięta, ale kiedy trzeba stanowcza i bezkompromisowa.
  Julia Maliszewska
  Julia Maliszewska
  Vice manager
  więcej
  Julia Maliszewska
  Pochodzę z Przedborza - niewielkiego miasteczka w województwie łódzkim. Do Opola przyjechałam na studia, gdzie studiowałam na Uniwersytecie Opolskim najpierw dziennikarstwo i komunikację społeczną, a następnie zarządzanie informacją w nowych mediach. Pokochałam to miasto na tyle, że postanowiłam zamieszkać tu na stałe. Szeregi K2 Arena zasiliłam w 2019 roku, od tej pory pochłonęła mnie szeroko pojęta branża fitness. Uwielbiam pracę z ludźmi, wszędzie mnie pełno, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia, jestem w stanie przysłowiowo stanąć na głowie, aby znaleźć rozwiązanie każdego, nawet najtrudniejszego problemu. Robię co w mojej mocy, aby każda Państwa wizyta w K2 Arena zaczęła się przyjemnym spotkaniem i zakończyła żalem, że to już koniec. W pracy stawiam na życzliwość, otwartość i poczucie humoru mając nadzieję, że każda napotkana osoba zostanie "zarażona" pozytywną energią. "Wiem, że sobie poradzisz" powiedziała kiedyś moja Mama słysząc kolejny szalony pomysł na moją przyszłość. Te słowa brzmią mi w uszach do dziś, a dzięki temu jestem w stanie przenosić góry. Mam wiele zainteresowań, jednakże dwa z nich są mi najbliższe. Pierwsze to skarpetki, które wydają się kontrowersyjnym zainteresowaniem, ale mogę o nich rozmawiać godzinami, ponieważ ta drobna część garderoby potrafi wiele mówić o człowieku. Drugie - branża funeralna, z którą poprzez rodzinną firmę jestem głęboko związana od wielu lat. W K2 Arena jestem odpowiedzialna m.in za nadzór nad pracą Recepcji, prowadzenie mediów społecznościowych oraz sprawy techniczne (usterki, naprawy gwarancyjne, przeglądy) Zapraszam do kontaktu: julia@k2arena.pl
  Liliana Bojarska
  Liliana Bojarska
  Recepcja & Instruktor Fitness
  więcej
  Liliana Bojarska
  Adrianna Dramska
  Adrianna Dramska
  Recepcja
  więcej
  Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze. Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta. Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:
  • Indoor Cycling Education Basic - Tanja Schweitzer
  • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
  • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling - szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
  • Targi Fit-Expo 2011 Poznań - prezenter na maratonie Indoor Cycling.
  • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
  • Carnival Cycling 2010 – Warszawa - uczestnik
  • Carnival Cycling 2012 – Wrocław - uczestnik
  • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań - uczestnik
  • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
  • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.
  Marcin Ciszek
  Marcin Ciszek
  Instruktor Wspinania
  Marcin Ciszek zwany (Cichy) nie od parady to przezwisko... W swoim życiu zasmakowałem wielu dyscyplin sportu które były przystankami do odkrycia pasji i stylu życia wspinacza. Przygoda zaczęła się w roku 2014 i od tamtego momentu spędzam czas w pogoni w zdobywaniu każdego doświadczenia wspinaczkowego i czerpie ogromną przyjemność z tego co robię.
  • Kurs wspinaczki skałkowej na drogach ubezpieczonych i nieubezpieczonych
  • Instruktor sportu i rekreacji
  Marcin Ciszek zwany (Cichy) nie od parady to przezwisko... W swoim życiu zasmakowałem wielu dyscyplin sportu które były przystankami do odkrycia pasji i stylu życia wspinacza. Przygoda zaczęła się w roku 2014 i od tamtego momentu spędzam czas w pogoni w zdobywaniu każdego doświadczenia wspinaczkowego i czerpie ogromną przyjemność z tego co robię. • Kurs wspinaczki skałkowej na drogach ubezpieczonych i nieubezpieczonych • Instruktor sportu i rekreacji
  Grzegorz Garus
  Grzegorz Garus
  Instruktor Wspinania
  więcej
  Grzegorz Garus "Greg"
  W 2012 roku każdy pojedynczy krok w górach spowodował powstanie materii, która dwa lata później poprzez głód doświadczeń popchnęła mnie w stronę wspinaczki sportowej. W roku 2018 ukończyłem kurs instruktora sportu i rekreacji wspinaczki skalnej. Mam za sobą także kurs psychologii sportu i wieloletnie doświadczenie w pracy związanej ze szkoleniami ludzi w rozmaitych dziedzinach. Każdy dzień spędzony w skałach, górach czy na panelu jest cennym doświadczeniem, którym z wielką chęcią dzielę się z Wami.
  Krzysztof Kurenda
  Krzysztof Kurenda
  Instruktor Wspinania
  Krzysztof Kurenda
  Moja przygoda ze wspinaniem rozpoczęła się w momencie, kiedy samo chodzenie po górach przestało wystarczać. Było to w trakcie studiów na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu gdzie uzyskałem tytuł magistra. Wtedy to trafiłem do Klubu Wysokogórskiego Opole (wtedy jeszcze „Stowarzyszenie  Miłośników Gór i sportów Górskich Jetti”.  Pierwsze nieśmiałe wyjazdy w skały zaowocowały chęcią poszerzenia wiedzy na temat operacji sprzętowych. Musze się przyznać ,że „prawdziwe” wspinanie zaczęło się po odbyciu kursu skałkowego u mojego serdecznego kolegi Arka Tabisza. Idąc a ciosem uzyskałem uprawnienia do prac wysokościowych, oraz podjąłem prace w charakterze operatora ściany wspinaczkowej w opolskim KW. Zawsze lubiłem dzielić się swoją wiedzą z innymi, więc po uzyskaniu uprawnień instruktora sportu szkole adeptów wspinania w skałach, co sprawia mi niesamowitą frajdę. W ramach „relaksu” prowadzę szeroko pojętą działalność polegającą na wytyczaniu nowych dróg w polskich skałach jako ekiper Polskiego Związku Alpinizmu, przy współpracy z Inicjatywą Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Jestem autorem lub współautorem kilkudziesięciu nowych dróg letnich i zimowych w polskich skałach. W zeszłym roku po ok. 10 latach pracy społecznej na rzecz Kw Opole  zostałem jego prezesem co poczytuje sobie za największy zaszczyt w mojej dotychczasowej działalności górskiej i skalnej.
  Katarzyna Chłopecka
  Katarzyna Chłopecka
  Siłownia & Trener personalny
  więcej
  Katarzyna Chłopecka
  Ze sportem związana od najmłodszych lat, jest trenerem personalnym oraz czynna zawodniczką sportów sylwetkowych. Ma za sobą kilkanaście startów w kraju, jak i za granicą, należy również do kadry narodowej. Doświadczenie jakie zdobyła to nie tylko ukończone kursy i szkolenia, ale także ciężka praca nad własnym ciałem i charakterem, która ostatecznie pozwoliła stanąć jej na scenie. Jej podopieczni cenią ją za szczerość, cierpliwość, otwartość i doświadczenie. Jest miłośniczką wolnych ciężarów i ciężkich treningów siłowych. Zajmuje się układaniem indywidualnych planów treningowych i dietetycznych. Oferuje pomoc w przygotowaniu do zawodów sylwetkowych, jak i pomoc osobom, które dążą do wymarzonej sylwetki, niezależnie od wieku.
  Mateusz Heinze
  Mateusz Heinze
  Siłownia & Trener personalny
  więcej
  Mateusz Heinze
  Kamil Depta
  Kamil Depta
  Siłownia & Trener personalny
  więcej
  Kamil Depta
  Związałem się z branżą zdrowego stylu życia, gdzie twarde fundamenty to żywienie, aktywność i regeneracja. Na przestrzeni lat staram się kształcić i rozwijać, nie dotyczy to tylko kwestii zawodowych. Zawsze lubiłem pytać „dlaczego?", zawsze starałem się znaleźć odpowiedź, zrozumieć związek przyczynowo skutkowy. Dziś jestem certyfikowanym trenerem personalnym, osobą która dzięki biegłej znajomości anatomii i fizjologii człowieka pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz kondycji fizycznej. W tym celu indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń dla osoby z którą współpracuję, uwzględniając jej warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. W prosty i zrozumiały sposób staram się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie osobom, które zaczynają swoją przygodę z regularną formą ćwiczeń. Od lat doradzam zarówno w aspekcie diety oraz treningu jak i suplementacji w sklepie z odżywkami dla sportowców. Moje motto : " Nie sztuką jest trenować ciężko, lecz mądrze".
  Anna Machula
  Anna Machula
  Siłownia & Trener personalny
  więcej
  Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze. Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta. Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:
  • Indoor Cycling Education Basic - Tanja Schweitzer
  • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
  • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling - szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
  • Targi Fit-Expo 2011 Poznań - prezenter na maratonie Indoor Cycling.
  • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
  • Carnival Cycling 2010 – Warszawa - uczestnik
  • Carnival Cycling 2012 – Wrocław - uczestnik
  • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań - uczestnik
  • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
  • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.
  Katarzyna Rutkowska
  Katarzyna Rutkowska
  Instruktor Fitness
  więcej
  Katarzyna Rutkowska
  Moja przygoda z rekreacją ruchową zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to, jako pracownik korporacji szukałam sposobu na odreagowanie i odstresowanie. Na początku były to zajęcia niewzmacniające typu STEP, BUP, FAT BURNING. Jednak przez cały czas czułam w środku, że te formy nie są dla mnie. W ruchu szukałam nie tylko siły, rzeźby, czy kondycji. W ruchu pasjonowały mnie przede wszystkim detale...precyzja wykonania, jakość, płynność i gracja. I kiedy pojawił się Pilates, stwierdziłam, że nareszcie jestem w domu! W Pilates odkryłam to wszystko czego szukałam... siły, energii, płynności, elegancji, poprawy w funkcjonowaniu aparatu ruchowego i sposobu na piękną sylwetkę 😉 Moją specjalizacją jest przede wszystkim klasyczny Pilates. Oprócz tego w zakresie moich kompetencji jest Zdrowy Kręgosłup, Stretching i Body Balance. Doświadczenie zawodowe: • Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS),dyplomowany instruktor Pilates Beata Adamczyk RehaFIT Studio Dyplomowany Instruktor: • Pilates Basic I - Beata Adamczyk RehaFIT Studio • Pilates Equipment II - Beata Adamczyk RehaFIT Studio • Pilates One to One III - Beata Adamczyk RehaFIT Studio • Stretching i relaksacja - Beata Adamczyk RehaFIT Studio • Zdrowy Kręgosłup –ProfiFitness School- Izabela Gmitrowicz, Weronika Ratkowska • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata • BodyBalance - LesMillsBodybalance Certified Instructor Jestem również zapaloną narciarką, lubię jazdę na rolkach i chodzenie po górach. Nie lubię bezczynności i lenistwa. Moja dewiza: ''Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu'
  Małgorzata Karwasiecka
  Małgorzata Karwasiecka
  Instruktorzy Fitness
  więcej
  Małgorzata Karwasiecka
  SPECJALIZACJA: Pilates, Pilates & Core, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Body Shape, ABT, BUP, TBC WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE: • dyplomowany instruktor fitness (Open Mind Health & Fitness Idea) • instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS) FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO: • OM Basic Aerobik Instruktor • OM Basic Body • OM Basic Step • OM Body Ball • OM Stretching & Relaks • Pilates on the ball – szkolenie prowadzone przez Instytut Pilatesa Michaela Kinga • BodyART™ – wprowadzenie do formy, warsztaty: bodyART Dynamic, bodyART pure, bodyART flow & stretch, bodyART technical skills, bodyART twist, core and balance • BAX - bodyartschool • TriloChi – wprowadzenie do formy, warsztat • Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych - Open Mind Pilates School • Functional Stretching – Open Mind Fitness School • Trening kobiet w ciąży – Kuźnia Trenerów • deepWORK BASIC – Euro Fitness School • Pilates Matwork –Bogna Janik Forbes,OM Pilates School • Ovo ball – Open Mind • Body Ball – Open Mind • Zdrowy Kręgosłup – Source Health & Fitness Academy • Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi – Harmonia Ruchu • Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i ogólnopolskich konwencji fitness • Liczne warsztaty jogi klasycznej wg metody B.K.S. wg Iyengara oraz Astanga Jogi (rodzaj jogi dynamicznej) ZACZĘŁO SIĘ: Wiele wiele lat temu od uczestnictwa w grupowych zajęciach ruchowych aerobic…. A potem przerodziło się w pasję, którą połączyłam z dyplomem instruktorskim i zarażaniem dobrą energią innych uczestników zajęć… Pasją mojego życia jest sport i zamiłowanie do ruchu - prowadząc zajęcia o dużym poziomie wysiłku jak: SHAPE, BUP, BODY BALL, TBC z formami prozdrowotnymi typu PILATES, czuję się jak ryba w wodzie. Jestem wulkanem energii o niespożytej sile, kładę duży nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Uwielbiam jazdę na rowerze, na nartach i doskonalę się w praktykowaniu JOGI. STYL/MOTTO : Ciągle w ruchu i biegu... Człowiek z ADHD. Doba dla mnie zdecydowanie za krótka...
  Anna Madej
  Anna Madej
  Instruktor Fitness & Indoor Cycling
  więcej
  Anna Madej
  Instruktor fitness i instruktor ćwiczeń siłowych z wieloletnim doświadczeniem. • Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego. • Instruktorka fitness (uprawnienia państwowe- legitymacja MENiS). • Międzynarodowa instruktorka indoor cycling i sensitive cycling, • Wykładowca fitness, • Instruktor odnowy biologicznej, • Mistrzyni Polski w jeździe na czas parami z 2018 roku, • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas z 2018 roku • Srebrna medalistka Mistrzostw Polski w jeździe na czas z 2017 i 2016 roku, • Mistrzyni Polski i rekordzistka Polski Wielokrotnym Wyciskaniu sztangi leżąc 2015 roku, • Zwyciężczyni triathlonu w Radkowie oraz Mietkowie na dystansie 1/4 IM w 2015 roku, • Srebrna oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym, • Brązowa medalistka Międzynarodowego Spływu Kajakowego Dunajcem WAŻNIEJSZE SZKOLENIA: • Dietetyka I Suplementacja – Poziom I, II, III, IV Jakub Mauricz • Szkolenie Sport – żywienie i suplementacja w sporcie wyczynowym • Szkolenie FMS –ocena funkcjonalna jakości ruchu - Remigiusz Rzepka • TRX Qualified, Group Suspension Training Course Level 1 • Zdobycie instruktora Licencji A(najwyższy poziom międzynarodowego szkolenia)Tomahawk I.C.E. • Walking Program Instruktor, Euro Fitness School • szkolenie OM BOSU® • Warsztaty Modelowanie Pośladka • DEEPWORK TM Basic z Janne Lindeque • Education Personal Trainer part Functional Training with International Master Trainer Stefano Carlini • Szkolenie Kettlebell Training with International Master Trainer Stefano Carlini • Ogólnopolskie Szkolenie CrossFit Mjollnir –GIMNASTYKA SPORTOWA • Education Postural Fitness with International Master Trainer Stefano Carlini • Special Workshop – CORE – XXL with Andreas Goller • Special Workshop Functional Body Training with Taras Klimov • Education Total Body Conditioning with Jannie Lindeque - International Educator • Special Workshop – TOTAL BODY CONDITIONING NEXT LEVEL with Jannie Lindeque • Workshop Work Your Body with Andreas Goller Inernational Educator • szkolenie MAXI-TUBES APF Special z Luis Rodriguez • Workshop Total Body Fusion with Dave Stauffer Inernational Educator • Special Workshop 100% MUSCLE with Dave Stauffer • Step aerobic 1,2,3 Aerofit • Workshop Step Variation&Workout with Andreas Goller International Educator • Master Workshop Step Creativity with Gil Lopes International Presenter&Educator • szkolenie OM Body Ball Instruktor • Workshop All about Ball with Andreas Goller International Educator • workshop training Pilates Basic Seminar with Anette Alvarado • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata • szkolenie The Pilates Coach Basic 1 z dr Jolantą Kϋhbauch • Special Workshop SOCCACISE ® with Jannie Lindeque • Education „TRIO” with International Master Trainer – David Stuffer • Workshop TAE-ROBICS level 1 oraz level 2 z Kenneth Leeuwin • szkolenie AEROBOXING z Manu N’Kosi • szkolenie OM AERO-BOX • EVOLUTION RIDE – indoor cycling event- Nuirnberg
  Lila Tkocz
  Lila Tkocz
  Instruktor Fitness
  więcej
  Lila Tkocz
  Magister wychowania fizycznego i fizjoterapii, masażystka, wykładowca i instruktor fitness od 2001 roku. Wyspecjalizowała się w formach wzmacniających i prozdrowotnych. Na swoich zajęciach uwielbia pracować z przyborami ( ovo ball, kij, flow tonic, taśmy, itp) starając się, aby każde zajęcia były inne. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów. Ukończyła szkolenia m.in: - OM Aqua - OM Reha-fit I - OM Zdrowy kręgosłup - OM Trilo Chi I - Tomahawk - Basic&Sensitive Cycling - EPFS - Elite Baby and elite Mum - Thera - Band - ćwiczenia oporowe i równoważne z taśmą i piłką - Thera- Band - trening funkcjonalny i sensomotoryka - IFAA - Vinyasa Power Yoga Basic instruktor
  Aleksandra Kruczek
  Aleksandra Kruczek
  Instruktorz Fitness
  więcej
  Aleksandra Kruczek Dyplomowany instruktor fitness szkoły Open Mind School, z wieloletnim doświadczeniem. Prowadziła zajęcia wzmacniające oraz choreograficzne m.in: tbc, shape, step, dance, aqua, body ball, bosu itp. Specjalista prozdrowotnych form fitness, prowadzi zajęcia zdrowego kręgosłupa oraz zajęcia dla kobiet w ciąży. Pasjonatka jogi, którą praktykuje już 15 lat, a naucza od 11, prowadząc zróżnicowane grupy oraz wykorzystując różne metody oraz pomoce. Uczyła się u najlepszych nauczycieli w Polsce oraz zagranicznych prezenterów i stale pogłębia wiedzę na warsztatach oraz konwencjach. Konsekwencja, pokora, doskonałość techniki oraz indywidualne podejście do klienta to jej dewiza. W jodze poszukuje jakości ciała w asanach, możliwości różnorodnego wykorzystania sprzętu oraz płynnego łączenia pozycji. Zaangażowana w promocję jogi w Opolu, poprzez prowadzenie akcji „Joga w Parku”. Prowadziła projekt – świadoma mama, ucząc kobiety w ciąży praktyki jogi. Organizowała liczne warsztaty m.in: joga wheel, joga energetyczna, relaksacja w jodze itp. Obecnie poszukuje i rozwija się w jodze na kole oraz acro jodze. Szkolenia: • 2003r. - Open Mind szkoła fitnessu SZKOLENIE PODSTAWOWE, Warszawa • 2003r. - j.w. BASIC AEROBIK, Sosnowiec • 2003r. - j.w. BASIC BODY Warszawa • 2004r. - j.w. AQUA Dźwirzyno • 2005r. - j.w. BASIC STEP Sosnowiec • 2005r. - j.w. MIND BODY INTEGRATION, BODY MIND 3/4 STEP, DANCE, Dźwirzyno • 2005r. - j.w. DYPLOM BASIC AEROBIK INSTRUKTOR, Sosnowiec • 2005r. - j.w. BODY-MIND JOGA, Dźwirzyno • 2007r. - j.w.STABILITY BALL AND PILATES, Kraków • 2008r. - j.w. BODY BALL, Dźwirzyno • 2009r. - j.w. BODY ART, Wrocław • 2009r. -j.w. TRILO CHI, Wrocław • 2010r. – j.w. BOSU, Wrocław • 2010r.- j.w.MAMA plus, Ustroń • 2010r. - j.w.JOGA, Ustroń • 2011r. - 2018r. Liczne KONWENCJE JOGI, BODY ART, FITNESS i DANCE.
  Małgorzata Adamska
  Małgorzata Adamska
  Instruktor Fitness
  więcej
  Gosia Adamska
  Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej (Zarządzanie i Marketing) oraz Uniwersytetu Opolskiego (Psychologia wpływu społecznego), która od ponad dwudziestu lat z niesłabnącą miłością wykonuję zawód instruktora fitness. Jest to równocześnie moja największa pasją, którą z powodzeniem łączę z pracą zawodową w urzędzie oraz z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Oprócz tego można o mnie powiedzieć: weganka, emerytowana blogerka kulinarna, zakochana w fotografii, snowboardzie oraz w desce longboardowej. Fascynuje mnie psychologia pozytywna i idea zero waste, której zasady staram się sukcesywnie wdrażać w życie. Moje motto to „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”. Fitness to dla mnie dobra energia, ruch, uśmiech i przede wszystkim drugi człowiek. Ważne jest, aby podczas moich zajęć męczyło się ciało, ale odpoczywała głowa. Lubię ludzi a możliwość ich inspirowania do dobrych zmian sprawia mi ogromną satysfakcję. Przez te dwadzieścia lat prowadziłam bardzo wiele form zajęć jednak moją specjalnością są zajęcia wzmacniające takie jak Body shape czy BUP oraz formy mieszane jak Functional shape czy trening interwałowy. WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE: • dyplomowany instruktor fitness (Open Mind Health & Fitness Idea) • instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS) FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO: • OM Basic Aerobik Instruktor • OM Basic Body • OM Basic Step • OM Body Ball • Functional Advanced Body – Open Mind Fitness School • Instruktor Dance Aerobik – Poziom Zaawansowany – Open Mind Fitness School • Tomahawk I.C.E – Indoor Cycling Licencja Basic • Bosu – Open Mind Fitness School • Dieta i Suplementacja 1 – Open Mind Fitness School • Dieta i Suplementacja 2 – Open Mind Fitness School • Aware functional meeting – Euro Fitness School • Długoletnia tancerka Zespołu Tańca Nowoczesnego "Adena" • Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konwencjach i maratonach fitness oraz dance
  Izabela Korgól-Obuch
  Izabela Korgól-Obuch
  Instruktor Indoor Cycling
  więcej
  Iza Korgól-Obuch
  Jestem absolwentką Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Obecnie pracuję jako dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu. Ponadto posiadam uprawnienia trenera klasy drugiej z zakresu piłki siatkowej, instruktora fitness, instruktora kulturystyki oraz instruktora Nordic Walking. Moja przygoda z Indoor Cycling zaczęła się 14 lat temu, kiedy po raz pierwszy pojawiłam się na zajęciach jako klientka. Rowery stały się moją pasją. Realizując swoje pasje i zainteresowania postanowiłam postawić kolejny krok . Ukończyłam kurs instruktora ICG Basic Level i od 3 lat pracuję jako instrukotor ICG. Obecnie doskonalę swoją wiedzę na kursie ICG Licencji B . W wolnych chwilach gram w piłkę siatkową.
  Katarzyna Szatan
  Katarzyna Szatan
  Instruktor Fitness
  więcej
  Katarzyna Szatan
  Instruktor fitness, trener personalny w zakresie kulturystyki i fitness oraz instruktor rekreacji ruchowej, specjalizujący się w sportach siłowych. Dotychczasowe osiągnięcia: • 2000 r. - II miejsce, • 2001 r. - III miejsce w kategorii - Kulturystyka w Mistrzostwach Śląska; • 2000 r. - IV miejsce, • 2002 r. - III miejsce w kategorii Kulturystyka w Pucharze Polski; • 2001 r. - I miejsce w kategorii kulturystyka w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego; • 2003 r. - I miejsce, • 2004 r. - II miejsce, • 2005 r. - II miejsce, • 2006 r. - II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Śląska; • 2004 r. - III miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Pucharze Polski; • 2005 r. - II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Polski.
  Katarzyna Kochalska
  Katarzyna Kochalska
  Instruktor Fitness
  więcej
  Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze. Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta. Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:
  • Indoor Cycling Education Basic - Tanja Schweitzer
  • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
  • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling - szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
  • Targi Fit-Expo 2011 Poznań - prezenter na maratonie Indoor Cycling.
  • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
  • Carnival Cycling 2010 – Warszawa - uczestnik
  • Carnival Cycling 2012 – Wrocław - uczestnik
  • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań - uczestnik
  • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
  • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.
  Katarzyna Miernicka
  Katarzyna Miernicka
  Instruktor Fitness
  więcej
  Kasia Miernicka
  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – (1995) – kierunek wychowanie fizyczne, specjalność trenerska. Moje formy doskonalenia zawodowego: Trener II klasy Judo (1995) Podyplomowe Studium Pedagogiki Specjalnej (1995 – Olinofregopedagogika) – Wrocław Prywatne Medyczne Studium Fizjoterapii mgr Andrzeja Czamary – Wrocław (1997) Podyplomowe Studium Fizjoterapii (2002) – Politechnika Opolska Kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli przedmiotu „Sztuka” – DODN Wrocław, oddział jelenia Góra (2005) Instruktor Rekreacji Ruchowej – Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki – (2008) – Politechnika Opoplska Instruktor Zumba Fitness -Zumba® Basic 1 ( Basic Steps Level 1 -2012), Zumba® Basic 2 (Basic Steps Level 2 -2014), Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr. (2013) Instruktor Zumba® Toning (2019) Instruktor Sportu w dyscyplinie Koszykówka - (2013) – Politechnika Opolska Pilot wycieczek (2005) Uprawnienia Kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży (MODN Opole) – od 15 lat jeżdżę jako wychowawca i kierownik kolonii i obozów młodzieżowych Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorek, Seniorek i Masters w Judo Kim jestem zawodowo: Nauczycielem dyplomowanym Doradcą zawodowym nauczycieli wychowania fizycznego. Nauczycielem wychowania fizycznego i plastyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu Czym się interesuję? Chodzę po górach, podróżuję, namiętnie czytam, maluję obrazy (jak tylko znajdę wolne chwile), tańczę.
  Arkadiusz Szymański
  Arkadiusz Szymański
  Instruktor Fitness
  więcej
  Arkadiusz Szymański
  Specjalizuję się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym przy pomocy różnego rodzaju sprzętu na siłowni jak: TRX, Ketle, Piłki itp. W treningu hipertroficznym polegającym na rozbudowie masy mięśniowej. Zgłębiam cały czas wiedzę na temat Mobility, który przygotowuje i regeneruje nasze mięśnie. Staram się również szkolić z zakresu treningu medycznego mającego na celu wzmacniać ludzi po ciężkich kontuzjach, operacjach.
  Anna Virginie
  Anna Virginie
  Instruktor Fitness
  więcej
  Ania Virginie
  Ania Virginie - z wykształcenia filolog i tłumacz języka angielskiego, z zamiłowania joginka i nauczycielka jogi klasycznej. Jogę praktykuje od roku 2006, kiedy po raz pierwszy stanęła na macie pod okiem Małgorzaty Madej, nauczycielki jogi wg metody Iyengara. W styczniu 2014 roku uzyskała dyplom nauczyciela jogi klasycznej (Open Mind Yoga Classic School) oraz instruktora ćwiczeń psychofizycznych opartych na systemie jogi (Open Mind School). Stale doskonali własną praktykę oraz metody pracy z innymi biorąc udział w warsztatach z nauczycielami z Polski i zagranicy (m.in. ks. Joe Pereira, Marcia Monroe, Śri HS Arun, Dr Ravi Kumar Dowlur, Julio Papi, Jurek Jagucki). "Joga pomogła mi w trudnych momentach, zarówno na poziomie mentalnym, jak i fizycznym. Stale fascynuje mnie to, jak wiele dzieje się w trakcie wykonywania asan, jaką moc mają świadomy oddech, koncentracja umysłu i medytacja, na jak wielu płaszczyznach joga wpływa na osobę praktykującą. Olbrzymią przyjemność i satysfakcję daje mi praca z ludźmi. Jestem wdzięczna za to, że mogę robić to, co lubię i dzielić się tym z innymi." Poza matą śpiewa w Opole Swing Choir, jest menadżerem w przychodni stomatologicznej, mamą Maximiliana, instruktorem salsy, bachaty i kizomby, wielbicielką tańca, śpiewu, długich spacerów, pieszych wędrówek górskich, podróży wszelakich, czekolady i kawy
  Marcin Wolski
  Marcin Wolski
  Instruktor Indoor Cycling
  więcej
  Marcin Wolski
  Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu o profilu kolarskim. Przygodę z kolarstwem zaczynałem od najmłodszych lat amatorską jazdą w mniejszych klubach. Z czasem moja pasja przerodziła się w sposób na życie, uprawiając kolarstwo zawodowo. Doświadczenie zdobyłem dzięki wieloletnim startom w międzynarodowych wyścigach w Europie i dwuletnim stażem w Belgii. Najważniejsze sportowe wyniki: Medalista i wielokrotny Mistrz Polski w Kolarstwie Torowym w kategorii U23 i Elita. Reprezentant kadry narodowej U23. Aktualnie trener i właściciel firmy Pro Trening. Doradca klienta i Bike Fitter. W dalszym ciągu rower i trening kolarski to maja pasja, którą realizuje między innymi prowadząc zajęć Indoor Cycling
  Maciek Rykała
  Maciek Rykała
  Instruktor Indoor Cycling
  więcej
  Maciej Rykała
  Jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Translatoryki na Uniwersytecie Opolskim. Zawodowo od lat związany z logistyką. W latach 90-tych zafascynowany siatkówką, m.in. Mistrzostwo Polski Juniorów 1993, w latach 1995 – 1998 grałem zawodowo w ówczesnej ekstraklasie siatkarskiej w Chełmiec Wałbrzych oraz w pierwszoligowym AZS Opole w 2003 roku. Na wszystkich zajęciach zwracam szczególną uwagę na właściwą technikę wykonywania ćwiczeń, tak aby uwzględniając aspekty zdrowotne uzyskać jak najlepszy rezultat. Szkolenia / certyfikaty: Indoor Cycling Education Licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich ICG® Fitness – Sztangi Fitness – Zdrowy kręgosłup
  Bartosz Hałasa
  Bartosz Hałasa
  Instruktor Indoor Cycling
  więcej
  Bartek Hałasa
  Magister wychowania fizycznego, absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Podyplomowo ukończone Negocjacje i Mediacje w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie. Na codzień pracuje na stanowisku przedstawiciela medycznego w korporacji farmaceutycznej, a po pracy miłośnik dwóch kolek na jednej osi. Instruktor indoor cycling nabierający z każdymi zajęciami dodatkowych, pozytywnych "atmosfer w kole". Prócz znakomitej odskoczni od codziennych obowiązków zajęcia dają mi możliwość poznania nowych ludzi, budowania dobrych relacji, pomagają się spełniać, a co najważniejsze tracić z Wami nadwyżki kaloryczne nie przestając się uśmiechać nawet na chwile! A po godzinie zajęć widok "mokrej podlogi" to pełnia szczęścia Instruktora! Staram się przywiązywać uwagę do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, pilnowania bezpieczeństwa i dbać o to, by każde zajęcia były inne od poprzednich a co z tym się wiąże zdecydowanie lepsze! By tworzyć nadal tak świetną atmosferę i zabawę potrzebuje Was! Zapraszam!
  Grzegorz Miedziński
  Grzegorz Miedziński
  Instruktor Fitness
  więcej
  Grzegorz Miedziński
  Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii oraz studiów podyplomowych z żywienia i suplementacji w sporcie - AWF Katowice. Instruktor z wieloletnim stażem. Specjalista w treningu funkcjonalnym i cross. Pasjonat sportu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie z rodziną i znajomymi.
  Katarzyna Jędrzejewska
  Katarzyna Jędrzejewska
  Instruktor Fitness
  więcej
  Kasia Jędrzejewska
  Wyczynowo trenowałam lekkoatletykę, ale sport zawsze był mi bardzo bliski, dlatego od najmłodszych lat tańczyłam, grałam w piłkę siatkową oraz uprawiałam lekkoatletykę. Właśnie ta ostatnia dyscyplina sportu jest memu sercu najbliższa – ze zwykłych treningów rozpoczęła się wspaniała przygoda i sukcesy na arenie Mistrzostw Polski oraz na Drużynowych Mistrzostwach Świata. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, jestem trenerem lekkiej atletyki, instruktorem ćwiczeń siłowych, trenerem fitness, jak i trenerem personalnym (trening dla kobiet w ciąży i po ciąży, trening dla osób z otyłością, dietetyka i suplementacja). Jestem aktywną mamą dwójki dzieci i wiem, jak bardzo ważna jest aktywność fizyczna dla przyszłych jak i obecnych mam, zarówno dla ciała jak i zdrowia psychicznego, dlatego chciałabym zadbać o każdą z Was i w zdrowy sposób pomóc dojść do formy