Grafik zajęć fitness

Zajęcia wzmacniające

Zajęcia o charakterze wzmacniającym to rożne zestawy ćwiczeń, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacniają i rzeźbią najważniejsze grupy mięśniowe: plecy, brzuch, nogi i ramiona, wykorzystując przy tym m.in: sztangielki, gumy, piłki
i sztangi.

Zajęcia mentalne

Zajęcia mentalne takie jak Joga, Pilates, Zdrowy kręgosłup pomogą Ci osiągnąć spokój ducha oraz sprawi, że Twoje ciało będzie silniejsze i bardziej sprawne. Dodatkowo wzmocnią mięśnie całego Twojego ciała, w szczególności głębokie mięśnie brzucha i grzbietu. Sekwencje ćwiczeń wykonywane są przy spokojnej muzyce, dzięki czemu ruch poprowadzony jest świadomie i precyzyjnie.

Indoor cycling

Zajęcia Indoor Cycling to ćwiczenia na specjalnych rowerach stacjonarnych. Prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora w rytm motywującej muzyki.
Zajęcia polecane są dla osób zarówno stawiających pierwsze kroki w sporcie jak i zaawansowanych uczestników zajęć.

Wybierz swój karnet

Od teraz możesz wygodnie kupić karnet bądź wejściówkę przez nasz Panel Klienta. Jeśli przysługuje Ci zniżka za regularne członkostwo przed zakupem on-line skontaktuj się z nami, podamy Ci Twój indywidualny kod do wpisania w panelu transakcyjnym.

Open sport

139 zł

Karnet upoważnia do nielimitowanej ilości wejść na zajęcia sportowe w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje rezerwacja miejsc na zajęciach.

sport 10

129 zł

Karnet upoważnia do 10 wejść na zajęcia sportowe w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje rezerwacja miejsc na zajęciach.

sport 5

79 zł

Karnet upoważnia do 5 wejść na zajęcia sportowe w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje rezerwacja miejsc na zajęciach.

Zobacz pełny cennik usług TUTAJ