sekcje-wspinaczkowe-k2-arena-opole

Od 17.09.2018 ruszyły Sekcje Wspinaczkowe!

Jeśli chciałbyś zacząć regularne treningi najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na sekcje wspinaczkową.

Sekcje dziecięce: Jeśli twojemu dziecku podoba się wspinanie oraz jesteśmy pewni,że chce rozwijać się dalej w tym kierunku wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zapisanie się na sekcje dziecięca lub młodzieżową.

Na takich zajęciach program dostosowany jest do grupy pod kątem wieku oraz możliwości fizycznych uczestników.W naukę podstaw wspinania wplecione są elementy zabawy oraz zdrowo pojętej rywalizacji.

Jeśli jesteś na początku swojej przygody ze wspinaniem zdecydowanie najlepiej zapisać się na zajęcia dla początkujących. Tam nauczysz się, podstaw związanych z asekuracją, techniką oraz taktyką wspinania. Zajęcia z instruktorem umożliwią wyeliminowanie podstawowych błędów oraz dadzą solidne podstawy do dalszego rozwoju.

Jeśli natomiast wspinasz się już regularnie na ścianie, ewentualnie w skałach i chciałbyś podnieść swój obecny poziom wówczas warto zapisać się na sekcje dla zaawansowanych. Regularne treningi pod okiem instruktora oraz wedle ułożonego planu treningowego z pewnością skutkować będą wzrostem formy.

  • Ostatnie wpisy

  • Facebook