szkolenie-abc-post

Szkolenie ABC, czyli nowe przestrzenie do wspinania :)

Przychodzicie do nas i brakuje miejsca na auto-asekuracjach ? Zapraszamy na szkolenie ABC. Nowe m2 ściany czekają !!

Czym jest Szkolenie ABC ? -> Jest to po prostu szkolenie z asekuracji na wędkę.

Szkolenie ABC czyli szkolenie z asekuracji na wędkę kierujemy do osób, które chciałyby opanować technikę asekuracji przy użyciu liny (asekurację górna popularnie zwaną „na wędkę”). Zalecamy byś na szkolenie przyszedł ze swoim partnerem wspinaczkowym.

Na naszym szkoleniu dowiesz się jak bezpiecznie używać sprzętu wspinaczkowego: liny, uprzęży, przyrządu wspinaczkowego typu kubek i CLIK UP. Opanujesz technikę asekuracji i wiązania liny do uprzęży. W 60 minut nasz instruktor przeszkoli Cię również jak bezpiecznie wspinać się na bulderze i jak korzystać z auto- asekuracji. Do rozpoczęcia szkolenia nie potrzebujesz swojego sprzętu wspinaczkowego. Wypożyczymy Ci go na miejscu. Ubierz wygodny strój i zabierz sportowe lub wypożycz u nas buty wspinaczkowe.

Po szkoleniu otrzymasz kategorie wspinacza kompetentnego „B” i będziesz uprawniony do samodzielnego korzystania ze ściany wspinaczkowej i bulderowni bez nadzoru. Możesz nadzorować dwie osoby nie przeszkolone tzw „nowicjuszy” w zakresie swoich kompetencji (na bulderze, auto-asekuracji i asekurować je na wędkę).

Cena: 20 zł

Czas: 1 godzina

Przeważnie nie powinno być problemu ze szkoleniem na miejscu u dostępnych instruktorów, ale warto zadzwonić i się umówić poprzez recepcję pod numerem telefonu 77 887 23 47.

szkolenie z asekuracji na wędkę

 

 

  • Ostatnie wpisy

  • Facebook