Informacje o nowych zasadach działania K2 Arena w związku z wytycznymi dot. epidemii COVID-19


W miarę możliwości, zakupów wejściówek i karnetów dokonuj on-line. Jeśli płacisz w obiekcie, najlepiej zrób to poprzez płatności bezgotówkowe. 


Na zajęcia fitness obowiązują rezerwacje, które można robić on-line. 


Nie musisz nosić maseczki w Klubie. No chyba, że bardzo ją lubisz 😉 


Przy wejściu dostępny jest żel do dezynfekcji. Skorzystaj z niego. 


Przy każdym stanowisku recepcji może przebywać tylko jedna osoba.


Do strefy wspinania nie możesz zabrać niewspinającej się osoby towarzyszącej. Koniecznie namów ją na wspin! 😉 Chyba, że jesteś niepełnoletni, wtedy zabierz tylko jednego opiekuna – mamę, tatę, ciotkę albo kogoś, kto będzie za Ciebie odpowiadał podczas wspinaczki. Resztę zaproś na kawę do Marco Polo (mają świetną!).


Wejście na ściankę wspinaczkową odbywa się co 2 godziny na 2 godziny. Możesz zostać z nami dłużej, ale obowiązuje Cię dopłata. 


Wypożyczalnia butów wspinaczkowych jest nieczynna. Ale Twoje buty sportowe będą idealne do komfortowego wpinania – bez obaw 😉 


Możesz korzystać z naszej szatni, ale ilość szafek jest ograniczona. Przysługuje 35 szafek w damskiej i 35 szafek w męskiej szatni. Nie zostawiaj rzeczy w szafce, kiedy idziesz do domu. 


Jeśli czujesz się źle, jesteś chory lub przeziębiony, to lepiej zostań w domu. Inaczej będziemy musieli Cię do niego odesłać. Ale wierzymy, że kochasz nas tak bardzo, że nie narażałbyś nas na utratę zdrowia 😉 


Stosuj się do wytycznych naszego Klubu, to bardzo ułatwi nam pracę, a głupio będzie, jeśli będziemy musieli upomnieć Cię przy kumplach 😉 


Zachowaj odstęp od innych. Unikniesz ewentualnego zarażenia i pozwolisz innym czuć się bezpiecznie. 


Prosimy, bądź wyrozumiały. Musimy przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, ale mamy nadzieję, że „normalność” szybko powróci i znowu będziemy tulić się na przywitanie. 

Facebook