IMG_5484

Funkcjonowanie K2 Arena od dnia 2.11.2020

Kochani Klubowicze! 
K2 Arena od zawsze była KLUBEM SPORTOWYM, a nie siłownią bądź klubem fitness (można to sprawdzić w naszym KRS). 
W dniach 20-21 lutego 2021 organizujemy ZAWODY SPORTOWE O PUCHAR KLUBU SPORTOWEGO K2 ARENA 2021.
👉🏻W związku z tym od dnia 3 listopada 2020 (wtorek) zapraszamy do przygotowywań w następujących konkurencjach sportowych:
Pilates Płaski Brzuch, Zdrowy Kręgosłup, Joga, Power FitBall, Step, RehaFit, TBC, Body Control, Figure Pump, Shape, Stretching, Shape+ABS, Indoor Cycling, wyciskanie leżąc, podciąganie na drążku, wspinaczka na czas, bouldering.
➡️Przygotowania do zawodów będą odbywać się wg “Grafiku Przygotowań do Mistrzostw Sportowych o Puchar K2 Arena 2021” dostępnym na naszej stronie internetowej oraz w Recepcji.
➡️Regulamin zawodów dostępny jest w Recepcji Klubu.
❗Jednocześnie informujemy o zasadach bezpieczeństwa epidemiologicznego w naszym klubie sportowym:
➡️Klubowicz nie może korzystać ze strefy wspinania, strefy sportowej i funkcjonalnej, jeżeli jest w stanie infekcji, choroby zakaźnej lub innej dolegliwości, która może mieć wpływ na inne osoby w Obiekcie Sportowym.
➡️Każdemu Klubowiczowi zapewniane są środki do dezynfekcji rąk i sprzętu. Każdy Klubowicz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu i opuszczaniu obiektu oraz przed i po każdej wspinaczce na ścianie lub boulderze, jak również po wszystkich zajęciach sportowych i treningu w strefie funkcjonalnej.
➡️Zaleca się używanie magnezji w płynie, zawierającej alkohol.
➡️Zaleca się zachowywanie dystansu społecznego. Wspinaczka powinna odbywać się w odstępie co najmniej 2 linii (czyli wspinaczy powinna oddzielać co najmniej jedna wolna linia).
➡️Na wszystkie zajęcia grupowe zajęcia sportowe obowiązują rezerwacje. Zaleca się aby Klient dokonywał rezerwacji on-line poprzez stronę k2arena.pl lub telefonicznie.
➡️Podczas wszystkich aktywności w Klubie Sportowym K2 Arena obowiązuje dystans społeczny minimum 1,5 m.
➡️W Klubie Sportowym K2 Arena obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Nakaz ten dotyczy poruszania się po obiekcie. Nie dotyczy natomiast momentu wykonywania ćwiczeń.
➡️System wentylacji w naszym Klubie to 4 nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanej firmy VBW – pozwalają one na szybką i częstą wymianę powietrza w całym obiekcie. Dodatkowo filtry w centralach wentylacyjnych wymieniane będą co trzy miesiące zamiast zalecanych 6 miesięcy.
  • Ostatnie wpisy

  • Facebook