IMG_5484

Wspinanie – ważna informacja

Szanowni Klienci! 
Państwa bezpieczeństwo oraz wygoda są dla nas priorytetem. ❗ Kładziemy bardzo duży nacisk na serwisowanie sprzętów i robimy co w naszej mocy, by Państwa wizyty u nas były bezpieczne i zadawalające. 
Autoasekuracje, z których dotychczas korzystaliście w naszym Klubie w większości zostały wysłane do serwisu, który bezwzględnie należy wykonać raz na 2 lata. 🔧🔨🔩 Aktualnie posiadamy 2️⃣ autoasekuracje do Państwa dyspozycji, co nie jest ilością zadowalającą podczas wizyt w naszym Klubie. 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz wracając do wspinaczkowych korzeni mamy propozycję, która nie tylko pozwoli Wam swobodnie wspinać się bez problemów sprzętowych, ale także rozwinie Wasze umiejętności i poprawi jakość wspinaczki. 
➡️SZKOLENIA Z ASEKURACJI Z LINĄ⬅️ podczas których dowiecie się jak być asekurantem dla osoby wspinającej się używając profesjonalnego wspinaczkowego sprzętu. Brzmi dumnie, prawda? 
Jesteśmy świadomi, że bardziej zaawansowana sztuka wspinania może wiązać się z Państwa obawami. 
Nic bardziej mylnego! 
Asekuracja z liną to wyższy poziom wspinania, ale nasi Instruktorzy w bardzo jasny i prosty sposób pokażą Wam jak to robić! Już teraz możecie rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się zabawą w parze. Ty i Twoje dziecko, Ty i Twój partner, Ty i Twój kumpel, a nawet Ty i teściowa! Nauka i zabawa nie znają granic, a my nauczymy Cię wszystkiego i pokażemy, że to łatwiejsze niż myślisz. 
Do zobaczenia w K2 Arena !
  • Ostatnie wpisy

  • Facebook