Nasza kadra to przede wszystkim pasjonaci. Profesjonalni trenerzy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w swojej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

Lidia Nawrocka - Kierownik Recepcji K2 Arena

Agnieszka Wałek - Recepcja

Liliana Bojarska - Recepcja

Zuzanna Krygier - Recepcja

Julia Maliszewska - Recepcja

Adrianna Dramska - Recepcja

Marcin Piela - Instruktor & Operator ściany

Wspinam się od prawie 20 lat. Miałem szczęście. Moja nauczycielka w szkole bardzo pasjonowała się turystyką i regularnie organizowała wyprawy w góry. Później studiowałem wychowanie fizyczne na uniwersytecie, które zapoznało mnie z Maciejem Kurkiem – prezesem Klubu Górskiego w Opolu, moim rodzinnym miasteczku, znanym alpinistą i alpinistą.
Po intensywnym treningu na mojej domowej ścianie wspinaczkowej, odbyłem pierwszą wyprawę wspinaczkową na wapień Jury, a potem w Tatr w 1998 roku. Wyjazdy te zmieniły moje życie i przekonały mnie, że chcę to zrobić na zawsze. Być może to było czyste górskie powietrze, poczucie wolności lub towarzystwo, które zdecydowało o tym, ale to było niesamowite uczucie euforii, które wciąż odczuwam dzisiaj.

Przeprowadziłem się do Londynu w 2004 r. zdecydowałem się na kursy zawodowe instruktorskie. Zostałem członkiem organizacji Mountain Training Association i członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Alpinizmu i podążałem za ich uporządkowanym systemem, aby zostać instruktorem i przewodnikiem. Szybko poprawiłem i rozwinąłem swoje umiejętności na doskonałych i dostępnych skałach w całym kraju.

Od tego czasu wspinałem się w wielu miejscach w Europie i poza nią, pracowałem w wielu ścianach wspinaczkowych i na zewnątrz w Wielkiej Brytanii, ucząc innych wspinania się. W 2012 roku założyłem polski klub Alpine w Londynie, aby dzielić się swoją pasją i wiedzą.

W 2014 roku założyłem własną firmę wspinaczkową “climbingholidays”, która nazywa się teraz “Tatra Climbing School”, gdzie podążamy najlepszymi praktykami z brytyjskich i polskich tradycji alpinistycznych. W 2018 r. Wróciłem do Polski, by się osiedlić. Prowadzę swoją firmę i pracuję jako kierownik ściany wspinaczkowej w Opole.

Co oznacza dla mnie wspinaczka?

Wspinaczka i alpinizm to wolność. To oznacza podróż w góry i w siebie. To świetny sposób na życie. Wspinaczka jest sposobem na przezwyciężenie słabości. Możesz odkryć, jak ciężko może być w ekstremalnych sytuacjach, ile możesz zaufać i polegać na partnerze oraz jak blisko możesz być szczęścia. Odkryłem, że każdy może zdobyć własny Everest, cokolwiek by to było. Nie liczy się wysokość ani subiektywna trudność; ważne jest zaangażowanie i wysiłek, chodzi o to, co to doświadczenie oznacza dla jednostki. Wiem że, te doświadczenia są naprawdę prawdziwe, są rzadkością w naszym świecie wyścigów szczurów. Wspinając się, próbuję na nowo odkryć te chwile.
Mam zaszczyt być w stanie dzielić się z tobą tymi chwilami, moją wiedzą i pasją.

Krzysztof Kurenda - Instruktor & Operator ściany

Moja przygoda ze wspinaniem rozpoczęła się w momencie, kiedy samo chodzenie po górach przestało wystarczać. Było to w trakcie studiów na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu gdzie uzyskałem tytuł magistra.

Wtedy to trafiłem do Klubu Wysokogórskiego Opole (wtedy jeszcze „Stowarzyszenie  Miłośników Gór i sportów Górskich Jetti”.  Pierwsze nieśmiałe wyjazdy w skały zaowocowały chęcią poszerzenia wiedzy na temat operacji sprzętowych. Musze się przyznać ,że „prawdziwe” wspinanie zaczęło się po odbyciu kursu skałkowego u mojego serdecznego kolegi Arka Tabisza.

Idąc a ciosem uzyskałem uprawnienia do prac wysokościowych, oraz podjąłem prace w charakterze operatora ściany wspinaczkowej w opolskim KW. Zawsze lubiłem dzielić się swoją wiedzą z innymi, więc po uzyskaniu uprawnień instruktora sportu szkole adeptów wspinania w skałach, co sprawia mi niesamowitą frajdę.

W ramach „relaksu” prowadzę szeroko pojętą działalność polegającą na wytyczaniu nowych dróg w polskich skałach jako ekiper Polskiego Związku Alpinizmu, przy współpracy z Inicjatywą Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Jestem autorem lub współautorem kilkudziesięciu nowych dróg letnich i zimowych w polskich skałach.

W zeszłym roku po ok. 10 latach pracy społecznej na rzecz Kw Opole  zostałem jego prezesem co poczytuje sobie za największy zaszczyt w mojej dotychczasowej działalności górskiej i skalnej.

Grzegorz Garus - Instruktor & Operator ściany

Marcin Ciszek - Operator ściany

Marcin Ciszek zwany (Cichy) nie od parady te przezwisko… W swoim życiu zasmakowałem wielu dyscyplin sportu które były przystankami do odkrycia pasji i stylu życia wspinacza. Przygoda zaczęła się w roku 2014 i od tamtego momentu spędzam czas w pogoni w zdobywaniu każdego doświadczenia wspinaczkowego i czerpie ogromną przyjemność z tego co robię.
 • Kurs wspinaczki skałkowej na drogach ubezpieczonych i nieubezpieczonych
 • Instruktor sportu i rekreacji

Michał Rutkowski - instruktor Indoor Cycling

Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze.

Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta.

Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:

 • Indoor Cycling Education Basic – Tanja Schweitzer
 • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
 • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling – szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
 • Targi Fit-Expo 2011 Poznań – prezenter na maratonie Indoor Cycling.
 • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
 • Carnival Cycling 2010 – Warszawa – uczestnik
 • Carnival Cycling 2012 – Wrocław – uczestnik
 • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań – uczestnik
 • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
 • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.

Aleksandra Kruczek - Instruktor Fitness, Joga

Dyplomowany instruktor fitness szkoły Open Mind School, z wieloletnim doświadczeniem. Prowadziła zajęcia wzmacniające oraz choreograficzne m.in: tbc, shape, step, dance, aqua, body ball, bosu itp. Specjalista prozdrowotnych form fitness, prowadzi zajęcia zdrowego kręgosłupa oraz zajęcia dla kobiet w ciąży.

Pasjonatka jogi, którą praktykuje już 15 lat, a naucza od 11, prowadząc zróżnicowane grupy oraz wykorzystując różne metody oraz pomoce. Uczyła się u najlepszych nauczycieli w Polsce oraz zagranicznych prezenterów i stale pogłębia wiedzę na warsztatach oraz konwencjach. Konsekwencja, pokora, doskonałość techniki oraz indywidualne podejście do klienta to jej dewiza. W jodze poszukuje jakości ciała w asanach, możliwości różnorodnego wykorzystania sprzętu oraz płynnego łączenia pozycji. Zaangażowana w promocję jogi w Opolu, poprzez prowadzenie akcji „Joga w Parku”. Prowadziła projekt – świadoma mama, ucząc kobiety w ciąży praktyki jogi. Organizowała liczne warsztaty m.in: joga wheel, joga energetyczna, relaksacja w jodze itp. Obecnie poszukuje i rozwija się w jodze na kole oraz acro jodze.

Szkolenia:

 • 2003r. – Open Mind szkoła fitnessu SZKOLENIE PODSTAWOWE, Warszawa
 • 2003r. – j.w. BASIC AEROBIK, Sosnowiec
 • 2003r. – j.w. BASIC BODY Warszawa
 • 2004r. – j.w. AQUA Dźwirzyno
 • 2005r. – j.w. BASIC STEP Sosnowiec
 • 2005r. – j.w. MIND BODY INTEGRATION, BODY MIND 3/4 STEP, DANCE, Dźwirzyno
 • 2005r. – j.w. DYPLOM BASIC AEROBIK INSTRUKTOR, Sosnowiec
 • 2005r. – j.w. BODY-MIND JOGA, Dźwirzyno
 • 2007r. – j.w.STABILITY BALL AND PILATES, Kraków
 • 2008r. – j.w. BODY BALL, Dźwirzyno
 • 2009r. – j.w. BODY ART, Wrocław
 • 2009r. -j.w. TRILO CHI, Wrocław
 • 2010r. – j.w. BOSU, Wrocław
 • 2010r.- j.w.MAMA plus, Ustroń
 • 2010r. – j.w.JOGA, Ustroń
 • 2011r. – 2018r. Liczne KONWENCJE JOGI, BODY ART, FITNESS i DANCE.

Katarzyna Chłopecka - Trener Personalny oraz Instruktor Fitness

Ze sportem związana od najmłodszych lat, jest trenerem personalnym oraz czynna zawodniczką sportów sylwetkowych. Ma za sobą kilkanaście startów w kraju, jak i za granicą, należy również do kadry narodowej. Doświadczenie jakie zdobyła to nie tylko ukończone kursy i szkolenia, ale także ciężka praca nad własnym ciałem i charakterem, która ostatecznie pozwoliła stanąć jej na scenie.

Jej podopieczni cenią ją za szczerość, cierpliwość, otwartość i doświadczenie. Jest miłośniczką wolnych ciężarów i ciężkich treningów siłowych.

Zajmuje się układaniem indywidualnych planów treningowych i dietetycznych. Oferuje pomoc w przygotowaniu do zawodów sylwetkowych, jak i pomoc osobom, które dążą do wymarzonej sylwetki, niezależnie od wieku.

Marta Stylska - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Jestem magistrem ekonomii, a z zamiłowania instruktorem fitness, który stał się moim sposobem na życie. Moją specjalnością, a przede wszystkim ogromną pasją jest fitness na trampolinach. Posiadam dwa tytuły instruktora trampolin – instruktor Fit and Jump oraz Jumping Frog, w którym zdobyłam specjalizację Jumping Frog Kids i Jumping Extreme. Mam doświadczenie zarówno w trenowaniu dzieci jak i dorosłych sportowców. Poza podstawowymi szkoleniami, w celu poszerzenia swoich umiejętności  biorę aktywny udział w zagranicznych maratonach i eventach trampolinowych z najlepszym instruktorami.

Kolejnym etapem mojej przygody jako instruktor fitness są rowery i sztangi. Od ponad 2 lat jestem instruktorem zajęć grupowych ze sztangą o nazwie pump i rowerów typu Indoor Cycling. A ponieważ jestem bezustannie spragniona osobistego rozwoju, niedawno ukończyłam kurs Strong by Zumba, który jako trening stanowi połączenie wysokiej intensywności cardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

Fitness jest moją największą pasją, gdyż daje wiele możliwości dla rozwoju ciała jak i ducha, a wszystko to z harmonijnie dobraną muzyką. Ruch w połączeniu z bitem dają niesamowite efekty, motywują do przekraczania własnych granic i to otrzymacie na moich zajęciach. Kiedy nie prowadzę zajęciach fitness, z przyjemnością uczestniczę w rozmaitych treningach prowadzonych przez innych instruktorów, gdzie poszukuję  natchnienia i inspiracji do dalszego rozwoju.

Pracując na co dzień jako księgowa jestem osobą systematyczną, rzetelną oraz cierpliwą, tego samego oczekuję i uczę moich podopiecznych, aby się nie poddawali
i cierpliwie dążyli do zamierzonego celu. Fitness jest odskocznią od codziennej rutyny,  nie ma w nim miejsca na monotonie, każde zajęcia są inne, niepowtarzalne. Dołożę wszelkich starań aby moje treningi były doskonałą zabawą, dostarczały Wam masę pozytywnej energii, a każdy kolejny przybliżył Was do zdobycia wymarzonej sylwetki.

Małgorzata Karwasiecka - Instruktor Fitness

SPECJALIZACJA:

Pilates, Pilates & Core, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Body Shape, ABT, BUP, TBC

WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE:

 • dyplomowany instruktor fitness (Open Mind Health & Fitness Idea)
 • instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS)

FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO:

 • OM Basic Aerobik Instruktor
 • OM Basic Body
 • OM Basic Step
 • OM Body Ball
 • OM Stretching & Relaks
 • Pilates on the ball – szkolenie prowadzone przez Instytut Pilatesa Michaela Kinga
 • BodyART™ – wprowadzenie do formy, warsztaty: bodyART Dynamic, bodyART pure, bodyART flow & stretch, bodyART technical skills, bodyART twist, core and balance
 • BAX – bodyartschool
 • TriloChi – wprowadzenie do formy, warsztat
 • Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych – Open Mind Pilates School
 • Functional Stretching – Open Mind Fitness School
 • Trening kobiet w ciąży – Kuźnia Trenerów
 • deepWORK BASIC – Euro Fitness School
 • Pilates Matwork –Bogna Janik Forbes,OM Pilates School
 • Ovo ball – Open Mind
 • Body Ball – Open Mind
 • Zdrowy Kręgosłup – Source Health & Fitness Academy
 • Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi – Harmonia Ruchu
 • Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i ogólnopolskich konwencji fitness
 • Liczne warsztaty jogi klasycznej wg metody B.K.S. wg Iyengara oraz Astanga Jogi (rodzaj jogi dynamicznej)

ZACZĘŁO SIĘ:

Wiele wiele lat temu od uczestnictwa w grupowych zajęciach ruchowych aerobic….

A potem przerodziło się w pasję, którą  połączyłam z dyplomem instruktorskim i zarażaniem dobrą energią innych  uczestników zajęć…

Pasją mojego życia jest sport i zamiłowanie do ruchu – prowadząc zajęcia o dużym poziomie wysiłku jak: SHAPE, BUP, BODY BALL, TBC z formami prozdrowotnymi typu PILATES, czuję się jak ryba w wodzie. Jestem wulkanem energii o niespożytej sile, kładę duży nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Uwielbiam jazdę na rowerze, na nartach i doskonalę się w praktykowaniu JOGI.

STYL/MOTTO :

Ciągle w ruchu i biegu… Człowiek z ADHD.  Doba dla mnie zdecydowanie za krótka…

Anna Madej - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Instruktor fitness i instruktor ćwiczeń siłowych z wieloletnim doświadczeniem.

 • Dyplomowany  nauczyciel wychowania fizycznego.
 • Instruktorka fitness (uprawnienia państwowe- legitymacja MENiS).
 • Międzynarodowa instruktorka indoor cycling i sensitive  cycling,
 • Wykładowca fitness,
 • Instruktor odnowy biologicznej,
 • Mistrzyni Polski w jeździe na czas parami z 2018 roku,
 • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas z 2018 roku
 • Srebrna medalistka Mistrzostw Polski w jeździe na czas z 2017 i 2016 roku,
 • Mistrzyni Polski i rekordzistka Polski Wielokrotnym Wyciskaniu sztangi leżąc 2015 roku,
 • Zwyciężczyni triathlonu w Radkowie oraz Mietkowie na dystansie 1/4 IM w 2015 roku,
 • Srebrna oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym,
 • Brązowa medalistka Międzynarodowego Spływu Kajakowego Dunajcem

WAŻNIEJSZE SZKOLENIA:

 • Dietetyka I Suplementacja – Poziom I, II, III, IV  Jakub Mauricz
 • Szkolenie Sport – żywienie i suplementacja w sporcie wyczynowym
 • Szkolenie FMS –ocena funkcjonalna jakości ruchu –  Remigiusz Rzepka
 • TRX  Qualified, Group Suspension Training Course Level 1
 • Zdobycie instruktora Licencji A(najwyższy poziom międzynarodowego  szkolenia)Tomahawk I.C.E.
 • Walking Program Instruktor, Euro Fitness School
 • szkolenie OM BOSU®
 • Warsztaty Modelowanie Pośladka
 • DEEPWORK TM Basic z Janne Lindeque
 • Education Personal Trainer part Functional Training with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Szkolenie Kettlebell Training with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Ogólnopolskie Szkolenie CrossFit Mjollnir –GIMNASTYKA SPORTOWA
 • Education Postural Fitness with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Special Workshop – CORE – XXL with Andreas Goller
 • Special Workshop Functional Body Training with Taras Klimov
 • Education Total Body Conditioning with Jannie Lindeque – International Educator
 • Special Workshop – TOTAL BODY CONDITIONING NEXT LEVEL with Jannie Lindeque
 • Workshop Work Your Body with Andreas Goller Inernational Educator
 • szkolenie MAXI-TUBES  APF Special z Luis Rodriguez
 • Workshop Total Body Fusion with Dave Stauffer Inernational Educator
 • Special Workshop 100% MUSCLE with Dave Stauffer
 • Step aerobic 1,2,3 Aerofit
 • Workshop Step Variation&Workout with Andreas Goller International Educator
 • Master Workshop Step Creativity with Gil Lopes International Presenter&Educator
 • szkolenie OM Body Ball Instruktor
 • Workshop All about Ball with Andreas Goller International Educator
 • workshop training Pilates Basic Seminar with Anette Alvarado
 • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata
 • szkolenie The Pilates Coach Basic 1 z dr Jolantą Kϋhbauch
 • Special Workshop SOCCACISE ® with Jannie Lindeque
 • Education „TRIO” with International Master Trainer – David Stuffer
 • Workshop TAE-ROBICS level 1 oraz level 2 z Kenneth Leeuwin
 • szkolenie AEROBOXING z Manu N’Kosi
 • szkolenie OM AERO-BOX
 • EVOLUTION RIDE – indoor cycling event- Nuirnberg

Katarzyna Rutkowska - Instruktor Fitness

Moja przygoda z rekreacją ruchową zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to, jako pracownik korporacji szukałam sposobu na odreagowanie i odstresowanie.
Na początku były to zajęcia niewzmacniające typu STEP, BUP, FAT BURNING. Jednak przez cały czas czułam w środku, że te formy nie są dla mnie.

W ruchu szukałam nie tylko siły, rzeźby, czy kondycji. W ruchu pasjonowały mnie przede wszystkim detale…precyzja wykonania, jakość, płynność i gracja.

I kiedy pojawił się Pilates, stwierdziłam, że nareszcie jestem w domu! W Pilates odkryłam to wszystko czego szukałam… siły, energii, płynności, elegancji, poprawy w funkcjonowaniu aparatu ruchowego i sposobu na piękną sylwetkę 😉

Moją specjalizacją jest przede wszystkim klasyczny Pilates. Oprócz tego w zakresie moich kompetencji jest Zdrowy Kręgosłup, Stretching i Body Balance.

Doświadczenie zawodowe:

 • Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS),dyplomowany instruktor Pilates Beata Adamczyk RehaFIT Studio

Dyplomowany Instruktor:

 • Pilates Basic I – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Pilates Equipment II – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Pilates One to One III – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Stretching i relaksacja – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Zdrowy Kręgosłup –ProfiFitness School- Izabela Gmitrowicz, Weronika Ratkowska
 • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata
 • BodyBalance – LesMillsBodybalance Certified Instructor

Jestem również zapaloną narciarką, lubię jazdę na rolkach i chodzenie po górach.

Nie lubię bezczynności i lenistwa.

Moja dewiza: ”Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu

Agnieszka Wałek - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Nazywam się Agnieszka Wałek, mieszkam w Opolu. Moja przygoda z Fitnessem trwa od kliku dobrych lat. Zaczęło się zupełnie niewinnie, od kilku zwykłych ćwiczeń. Magia sportu porwała mnie bez reszty i postanowiłam zrobić coś więcej, niż pozostać tylko biernym uczestnikiem zajęć.

Szkolenia:

 • OM Basic Aerobic – 02.2011 Wrocław
 • OM Basic Body – 03.2011 Wrocław
 • OM Basic Step – 04.2011 Wrocław
 • PFI Aqua Instruktor – 06.2011 Szczecin
 • ICG* Basic Level – 03.2019 Wrocław

Kluby:

 • Happy Beauty
 • Symfonia Piękna
 • Sala do ćwiczeń we Wrzoskach
 • Wodna Nuta
 • Fit 4 Fun
 • K2 Arena

Katarzyna Szatan - Instruktor Fitness

Instruktor fitness, trener personalny w zakresie kulturystyki i fitness oraz instruktor rekreacji ruchowej, specjalizujący się w sportach siłowych.

Dotychczasowe osiągnięcia:

 • 2000 r. – II miejsce,
 • 2001 r. – III miejsce w kategorii – Kulturystyka w Mistrzostwach Śląska;
 • 2000 r. – IV miejsce,
 • 2002 r. – III miejsce w kategorii Kulturystyka w Pucharze Polski;
 • 2001 r. – I miejsce w kategorii kulturystyka w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego;
 • 2003 r. – I miejsce,
 • 2004 r. – II miejsce,
 • 2005 r. – II miejsce,
 • 2006 r. – II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Śląska;
 • 2004 r. – III miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Pucharze Polski;
 • 2005 r. – II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Polski.

Dagmara Bednarczyk - Instruktor Fitness

Ukończyłam dietetykę kliniczną, jestem też trenerem personalnym.

Fitnessem zajmuję się od kilku lat. Prowadzę głównie zajęcia wzmacniające i ogólno-kondycyjne.

Mogą chodzić zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane, zawsze pokazuję dwa warianty ćwiczenia. Trening modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnia, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia kondycję.

Arkadiusz Szymański - Instruktor Fitness

Specjalizuję się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym przy pomocy różnego rodzaju sprzętu na siłowni jak: TRX, Ketle, Piłki itp. W treningu hipertroficznym polegającym na rozbudowie masy mięśniowej.
Zgłębiam cały czas wiedzę na temat Mobility, który przygotowuje i regeneruje nasze mięśnie.
Staram się również szkolić z zakresu treningu medycznego mającego na celu wzmacniać ludzi po ciężkich kontuzjach, operacjach.

Paweł Kadłubowski - Instruktor Indoor Cycling

Jestem absolwentem kierunku zarządzanie i marketing Politechniki Opolskiej. Zawodowo pełnię funkcję Prezesa Zarządu firmy Steag Energo Mineral Deutschland z siedzibą w Berlinie.

Ponadto w spółce JD w Opolu pracuję na stanowisku Zastępcy Dyrektora Handlowego.

W działalności sportowej jestem Członkiem Zarządu klubu tenisowego TRS Chabry Opole.

Indoor cycling zajmuję się jako pasjonat oraz prawdziwy fan tej dyscypliny sportu. Jako instruktor ICG® uzyskałem certyfikaty:

– Certyfikat ICG® Basic Level,

– Certyfikat ICG® Basic Level TEAM ICG® z akredytacją REPspolska.

Obecnie doskonalę swoją wiedzę na kursie Licencji B. Poza indoor cycling gram w tenisa oraz siatkówkę. Do niedawna byłem również sędzią szczebla krajowego piłki siatkowej PZPS.

Maciek Rykała - Instruktor Indoor Cycling

Jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Translatoryki na Uniwersytecie Opolskim.

Zawodowo od lat związany z logistyką. W latach 90-tych zafascynowany siatkówką, m.in. Mistrzostwo Polski Juniorów 1993, w latach 1995 – 1998 grałem zawodowo w ówczesnej ekstraklasie siatkarskiej w Chełmiec Wałbrzych oraz w pierwszoligowym AZS Opole w 2003 roku.

Zajęcia Indoor Cycling prowadziłem już kilkanaście lat temu, aby po „przerwie technicznej” powrócić ze zdwojoną pasją. To Twój trening, ja „tylko” wybieram muzykę, czasami na Twoje zamówienie.

Melodia wyznacza tempo, ja układam choreografię. Ty dobierasz obciążenie, dlatego jeśli powiesz po treningu, że był „light”, to przekaż to przede wszystkim „osobie w lustrze”. Na zajęciach, z pomocą oryginalnej muzyki, próbuję wywołać w Tobie pozytywne emocje, zaciekawić Cię i sprawić, aby było „inaczej”.

Coraz częściej się udaje. Kwestia gustu, sprawdź, zapraszam serdecznie!

Kasia Miernicka - Instruktor Zumby

Iza Korgól-Obuch - Instruktor Indoor Cycling

Jestem absolwentką Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Obecnie pracuję jako dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu.

Ponadto posiadam uprawnienia trenera klasy drugiej z zakresu piłki siatkowej, instruktora fitness, instruktora kulturystyki oraz instruktora Nordic Walking.

Moja przygoda z Indoor Cycling zaczęła się 14 lat temu, kiedy po raz pierwszy pojawiłam się na zajęciach jako klientka. Rowery stały się moją pasją. Realizując swoje pasje i zainteresowania postanowiłam postawić kolejny krok . Ukończyłam kurs instruktora ICG Basic Level i od 3 lat pracuję jako instrukotor ICG. Obecnie doskonalę swoją wiedzę na kursie ICG Licencji B . W wolnych chwilach gram w piłkę siatkową.

Kasia Kochalska - Instruktor Zumby

Grzegorz Miedziński - Instruktor Fitness

Ania Virginie - Instruktor Fitness

Ania Virginie – z wykształcenia filolog i tłumacz języka angielskiego, z zamiłowania joginka i nauczycielka jogi klasycznej. Jogę praktykuje od roku 2006, kiedy po raz pierwszy stanęła na macie pod okiem Małgorzaty Madej, nauczycielki jogi wg metody Iyengara. W styczniu 2014 roku uzyskała dyplom nauczyciela jogi klasycznej (Open Mind Yoga Classic School) oraz instruktora ćwiczeń psychofizycznych opartych na systemie jogi (Open Mind School). Stale doskonali własną praktykę oraz metody pracy z innymi biorąc udział w warsztatach z nauczycielami z Polski i zagranicy (m.in. ks. Joe Pereira, Marcia Monroe, Śri HS Arun, Dr Ravi Kumar Dowlur, Julio Papi, Jurek Jagucki).

“Joga pomogła mi w trudnych momentach, zarówno na poziomie mentalnym, jak i fizycznym. Stale fascynuje mnie to, jak wiele dzieje się w trakcie wykonywania asan, jaką moc mają świadomy oddech, koncentracja umysłu i medytacja, na jak wielu płaszczyznach joga wpływa na osobę praktykującą. Olbrzymią przyjemność i satysfakcję daje mi praca z ludźmi. Jestem wdzięczna za to, że mogę robić to, co lubię i dzielić się tym z innymi.”

Poza matą śpiewa w Opole Swing Choir,  jest menadżerem w przychodni stomatologicznej, mamą Maximiliana, instruktorem salsy, bachaty i kizomby, wielbicielką tańca, śpiewu, długich spacerów, pieszych wędrówek górskich, podróży wszelakich, czekolady i kawy 🙂

Lila Tkocz - Instruktor Fitness

Magister wychowania fizycznego i fizjoterapii, masażystka, wykładowca i instruktor fitness od 2001 roku. Wyspecjalizowała się w formach wzmacniających i prozdrowotnych. Na swoich zajęciach uwielbia pracować z przyborami ( ovo ball, kij, flow tonic, taśmy, itp) starając się, aby każde zajęcia były inne. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów. Ukończyła szkolenia m.in:

– OM Aqua

– OM Reha-fit I

– OM Zdrowy kręgosłup

– OM Trilo Chi I

– Tomahawk – Basic&Sensitive Cycling

– EPFS – Elite Baby and elite Mum

– Thera – Band – ćwiczenia oporowe i równoważne z taśmą i piłką

– Thera- Band – trening funkcjonalny i sensomotoryka

– IFAA – Vinyasa Power Yoga Basic instruktor

Marcin Wolski - Instruktor Indoor Cycling

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu o profilu kolarskim.
Przygodę z kolarstwem zaczynałem od najmłodszych lat amatorską jazdą w mniejszych klubach. Z czasem moja pasja przerodziła się w sposób na życie, uprawiając kolarstwo zawodowo. Doświadczenie zdobyłem dzięki wieloletnim startom w międzynarodowych wyścigach w Europie i dwuletnim stażem w Belgii.

Najważniejsze sportowe wyniki:

Medalista i wielokrotny Mistrz Polski w Kolarstwie Torowym w kategorii  U23 i Elita. Reprezentant kadry narodowej U23.

Aktualnie trener i właściciel firmy Pro Trening.
Doradca klienta i Bike Fitter.

W dalszym ciągu rower i trening kolarski to maja pasja, którą realizuje między innymi prowadząc zajęć Indoor Cycling.

Bartek Hałasa - Instruktor Indoor Cycling

Magister wychowania fizycznego, absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Podyplomowo ukończone Negocjacje i Mediacje w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie.

 

Na codzień pracuje na stanowisku przedstawiciela medycznego w korporacji farmaceutycznej, a po pracy miłośnik dwóch kolek na jednej osi. Instruktor indoor cycling nabierający z każdymi zajęciami dodatkowych, pozytywnych “atmosfer w kole”.

Prócz znakomitej odskoczni od codziennych obowiązków zajęcia dają mi możliwość poznania nowych ludzi, budowania dobrych relacji, pomagają się spełniać, a co najważniejsze tracić z Wami nadwyżki kaloryczne nie przestając się uśmiechać nawet na chwile! A po godzinie zajęć widok “mokrej podlogi” to pełnia szczęścia Instruktora!

Staram się przywiązywać uwagę do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, pilnowania bezpieczeństwa i dbać o to, by każde zajęcia były inne od poprzednich a co z tym się wiąże zdecydowanie lepsze!

By tworzyć nadal tak świetną atmosferę i zabawę potrzebuje Was! Zapraszam!

Gosia Adamska - Instruktor Fitness

Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej (Zarządzanie i Marketing) oraz Uniwersytetu Opolskiego (Psychologia wpływu społecznego), która od ponad dwudziestu lat z niesłabnącą miłością wykonuję zawód instruktora fitness. Jest to równocześnie moja największa pasją, którą z powodzeniem łączę z pracą zawodową w urzędzie oraz z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Oprócz tego można o mnie powiedzieć: weganka, emerytowana blogerka kulinarna, zakochana w fotografii, snowboardzie oraz w desce longboardowej. Fascynuje mnie psychologia pozytywna i idea zero waste, której zasady staram się sukcesywnie wdrażać
w życie. Moje motto to „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”.

Fitness to dla mnie dobra energia, ruch, uśmiech i przede wszystkim drugi człowiek. Ważne jest, aby podczas moich zajęć męczyło się ciało, ale odpoczywała głowa. Lubię ludzi
a możliwość ich inspirowania do dobrych zmian sprawia mi ogromną satysfakcję.  Przez te dwadzieścia lat prowadziłam bardzo wiele form zajęć jednak moją specjalnością są zajęcia wzmacniające takie jak Body shape czy BUP oraz formy mieszane jak Functional shape czy trening interwałowy.

WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE:

 • dyplomowany instruktor fitness (Open Mind Health & Fitness Idea)
 • instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS)

FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO:

 • OM Basic Aerobik Instruktor
 • OM Basic Body
 • OM Basic Step
 • OM Body Ball
 • Functional Advanced Body – Open Mind Fitness School
 • Instruktor Dance Aerobik – Poziom Zaawansowany – Open Mind Fitness School
 • Tomahawk I.C.E – Indoor Cycling Licencja Basic
 • Bosu – Open Mind Fitness School
 • Dieta i Suplementacja 1 – Open Mind Fitness School
 • Dieta i Suplementacja 2 – Open Mind Fitness School
 • Aware functional meeting – Euro Fitness School
 • Długoletnia tancerka Zespołu Tańca Nowoczesnego “Adena”
 • Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konwencjach
  i maratonach fitness oraz dance

Kasia Jędrzejewska - Instruktor Fitness

Wyczynowo trenowałam lekkoatletykę, ale sport zawsze był mi bardzo bliski, dlatego od najmłodszych lat tańczyłam, grałam w piłkę siatkową oraz uprawiałam lekkoatletykę. Właśnie ta ostatnia dyscyplina sportu jest memu sercu najbliższa – ze zwykłych treningów rozpoczęła się wspaniała przygoda i sukcesy na arenie Mistrzostw Polski oraz na Drużynowych Mistrzostwach Świata.
Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, jestem trenerem lekkiej atletyki, instruktorem ćwiczeń siłowych, trenerem fitness, jak i trenerem personalnym (trening dla kobiet w ciąży i po ciąży, trening dla osób z otyłością, dietetyka i suplementacja).
Jestem aktywną mamą dwójki dzieci i wiem, jak bardzo ważna jest aktywność fizyczna dla przyszłych jak i obecnych mam, zarówno dla ciała jak i zdrowia psychicznego, dlatego chciałabym zadbać o każdą z Was i w zdrowy sposób pomóc dojść do formy

Katarzyna Chłopecka - Kierownik siłowni, Trener Personalny oraz Instruktor Fitness

Ze sportem związana od najmłodszych lat, jest trenerem personalnym oraz czynna zawodniczką sportów sylwetkowych. Ma za sobą kilkanaście startów w kraju, jak i za granicą, należy również do kadry narodowej. Doświadczenie jakie zdobyła to nie tylko ukończone kursy i szkolenia, ale także ciężka praca nad własnym ciałem i charakterem, która ostatecznie pozwoliła stanąć jej na scenie.

Jej podopieczni cenią ją za szczerość, cierpliwość, otwartość i doświadczenie. Jest miłośniczką wolnych ciężarów i ciężkich treningów siłowych.

Zajmuje się układaniem indywidualnych planów treningowych i dietetycznych. Oferuje pomoc w przygotowaniu do zawodów sylwetkowych, jak i pomoc osobom, które dążą do wymarzonej sylwetki, niezależnie od wieku.

Kamil Grzegorzewski - Trener Personalny, Opiekun Siłowni

Nazywam się Kamil Grzegorzewski. Jestem miłośnikiem sportów walki, siłowych i zdrowego trybu życia, ale w życiu chciałbym spróbować każdej możliwej aktywności fizycznej. Kiedyś jak każdy, biegałem na boisku za piłką z myślą , że zostanę piłkarzem lecz ten sport po jakimś czasie znudził mi się. Kolejną przygodą okazała się siłownia , gdzie pierwszą ławeczkę kupiłem w supermarkecie i tak z dnia na dzień ćwiczyłem sam , zbierałem sprzęt i motywowałem kolegów ze szkoły czy też podwórka. Powoli nabierałem większej pewności siebie , wytrwałości , dyscypliny i zapału. Dziś ? Dziś spełniam , spełniłem i nadal będę spełniał swoje marzenia.

Studiuję w Opolu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem kurs Trenera Personalnego w Opolu oraz odbyłem kilka szkoleń we Wrocławiu z zakresu dietetyki oraz planowania treningowego.

Staram się poszerzać systematycznie zakres swojej wiedzy zarówno w dziedzinie żywienia jak i z zakresu treningów funkcjonalnych, motorycznych, ogólnego i specjalistycznego przygotowania fizycznego. Na co dzień zajmuję się konsultacjami i rozpisywaniem planów żywieniowych i treningowych , prowadzę treningi personalne, a także sam regularnie i intensywnie trenuję. Jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych w kategorii Kulturystyka Klasyczna. Zmieniło się moje podejście do gotowania. Fit wypieki, obiady czy nawet zdrowe wersje fast-foodów nie były już żadnym wyzwaniem. Starty pozwalają poznać swój prawdziwy charakter, uczą planować, odpowiednio gospodarować czas i przede wszystkim ćwiczyć silną wole.

Na scenie czuję się jak ryba w wodzie. To tylko kilka minut celebrujące cały włożony trud, jednak patrząc na cały okres przygotowań, ilość poświęconych godzin na sali treningowej i w kuchni wiem, że to jest to co kocham.

Chciałbym dalej pracować, rozwijać się w tej branży i przede wszystkim, czerpać z tego radość oraz satysfakcję. Wtedy puchary przyjdą same. W niedalekiej przyszłości chciałbym także otworzyć własną siłownię.

Kamil Depta - Trener Personalny, Opiekun Siłowni

Związałem się z branżą zdrowego stylu życia, gdzie twarde fundamenty to żywienie, aktywność i regeneracja. Na przestrzeni lat staram się kształcić i rozwijać, nie dotyczy to tylko kwestii zawodowych. Zawsze lubiłem pytać „dlaczego?”, zawsze starałem się znaleźć odpowiedź, zrozumieć związek przyczynowo skutkowy.

Dziś jestem certyfikowanym trenerem personalnym, osobą która dzięki biegłej znajomości anatomii i fizjologii człowieka pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz kondycji fizycznej.

W tym celu indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń dla osoby z którą współpracuję, uwzględniając jej warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter.

W prosty i zrozumiały sposób staram się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie osobom, które zaczynają swoją przygodę z regularną formą ćwiczeń.

Od lat doradzam zarówno w aspekcie diety oraz treningu jak i suplementacji w sklepie z odżywkami dla sportowców.

Moje  motto : ” Nie sztuką jest trenować ciężko, lecz mądrze”.

Michał Rutkowski - Menadżer K2 Arena

Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze.

Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta.

Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:

 • Indoor Cycling Education Basic – Tanja Schweitzer
 • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
 • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling – szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
 • Targi Fit-Expo 2011 Poznań – prezenter na maratonie Indoor Cycling.
 • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
 • Carnival Cycling 2010 – Warszawa – uczestnik
 • Carnival Cycling 2012 – Wrocław – uczestnik
 • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań – uczestnik
 • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
 • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.

Mariusz Majer - Menadżer

Człowiek przedsiębiorczy, posiada niewątpliwą zaletę jaką jest umiejętność wykorzystywania szans i możliwości pojawiających się w otoczeniu, jak również przemienienia ich w sukces. Niezmienny optymista. Pasjonat sportów, w szczególności wspinaczki sportowej. Kreatywny, pomysłowy, zawsze pozytywnie nastawiony do otoczenia.” Anna Gnojska, HR Manager

K2 Arena jest projektem który prowadzę od pierwszych szkiców na papierze wraz z Architektami Małgorzatą i Andrzejem Zatwarnickim i oczywiście Inwestorem firmą Rembud od 8 lat. Obiekt nie ma przede mną żadnych tajemnic. Mam nadzieję, że przypadnie do Państwa gustu.

***

Moja największa pasja to wspinanie….i nie, nie alpinizm i himalaizm – nie lubię brodzić w śniegu i marznąć bez sensu – to nie dla mnie, nie jestem stricte ‘człowiekiem gór’, raczej po prostu wspinaczem sportowym. Jeżdżę po całej Europie i odwiedzam rejony wspinaczkowe. W ostatnim czasie realizuję projekt K2 Arena, który pochłania mój czas w 200%, więc niestety musiałem zawiesić działalność wyjazdową, czego nie żałuję bo robię to dla Państwa.

Dzięki mojej pasji miałem okazję robić zdjęcia najlepszym wspinaczom na świecie i wspinać się z nimi. Moja zdjęcia prezentowane były w magazynie Góry, Magazynie Górskim jak również niemieckim Climb oraz kilku innych czasopismach jak również na wielu stronach internetowych o tematyce wspinaczkowej w szczególności na portalu wspinaczkowym Climb.pl, którego jestem założycielem.

Jestem również filmowcem, fotografem, webdesignerem (18 lat doświadczenia, w tym strona K2 Arena). Skończyłem studia na Politechnice Opolskiej – Turystyka i Rekreacja… ale nie pracowałem w branży. Jestem ambitnym samoukiem – nie ma dla mnie problemów ‘nie do rozwiązania’.