Nasza kadra to przede wszystkim pasjonaci. Profesjonalni trenerzy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w swojej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

Marcin Piela - Instruktor & Operator ściany

Wspinam się od prawie 20 lat. Miałem szczęście. Moja nauczycielka w szkole bardzo pasjonowała się turystyką i regularnie organizowała wyprawy w góry. Później studiowałem wychowanie fizyczne na uniwersytecie, które zapoznało mnie z Maciejem Kurkiem – prezesem Klubu Górskiego w Opolu, moim rodzinnym miasteczku, znanym alpinistą i alpinistą.
Po intensywnym treningu na mojej domowej ścianie wspinaczkowej, odbyłem pierwszą wyprawę wspinaczkową na wapień Jury, a potem w Tatr w 1998 roku. Wyjazdy te zmieniły moje życie i przekonały mnie, że chcę to zrobić na zawsze. Być może to było czyste górskie powietrze, poczucie wolności lub towarzystwo, które zdecydowało o tym, ale to było niesamowite uczucie euforii, które wciąż odczuwam dzisiaj.

Przeprowadziłem się do Londynu w 2004 r. zdecydowałem się na kursy zawodowe instruktorskie. Zostałem członkiem organizacji Mountain Training Association i członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Alpinizmu i podążałem za ich uporządkowanym systemem, aby zostać instruktorem i przewodnikiem. Szybko poprawiłem i rozwinąłem swoje umiejętności na doskonałych i dostępnych skałach w całym kraju.

Od tego czasu wspinałem się w wielu miejscach w Europie i poza nią, pracowałem w wielu ścianach wspinaczkowych i na zewnątrz w Wielkiej Brytanii, ucząc innych wspinania się. W 2012 roku założyłem polski klub Alpine w Londynie, aby dzielić się swoją pasją i wiedzą.

W 2014 roku założyłem własną firmę wspinaczkową “climbingholidays”, która nazywa się teraz “Tatra Climbing School”, gdzie podążamy najlepszymi praktykami z brytyjskich i polskich tradycji alpinistycznych. W 2018 r. Wróciłem do Polski, by się osiedlić. Prowadzę swoją firmę i pracuję jako kierownik ściany wspinaczkowej w Opole.

Co oznacza dla mnie wspinaczka?

Wspinaczka i alpinizm to wolność. To oznacza podróż w góry i w siebie. To świetny sposób na życie. Wspinaczka jest sposobem na przezwyciężenie słabości. Możesz odkryć, jak ciężko może być w ekstremalnych sytuacjach, ile możesz zaufać i polegać na partnerze oraz jak blisko możesz być szczęścia. Odkryłem, że każdy może zdobyć własny Everest, cokolwiek by to było. Nie liczy się wysokość ani subiektywna trudność; ważne jest zaangażowanie i wysiłek, chodzi o to, co to doświadczenie oznacza dla jednostki. Wiem że, te doświadczenia są naprawdę prawdziwe, są rzadkością w naszym świecie wyścigów szczurów. Wspinając się, próbuję na nowo odkryć te chwile.
Mam zaszczyt być w stanie dzielić się z tobą tymi chwilami, moją wiedzą i pasją.

Krzysztof Kurenda - Instruktor & Operator ściany

Moja przygoda ze wspinaniem rozpoczęła się w momencie, kiedy samo chodzenie po górach przestało wystarczać. Było to w trakcie studiów na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu gdzie uzyskałem tytuł magistra.

Wtedy to trafiłem do Klubu Wysokogórskiego Opole (wtedy jeszcze „Stowarzyszenie  Miłośników Gór i sportów Górskich Jetti”.  Pierwsze nieśmiałe wyjazdy w skały zaowocowały chęcią poszerzenia wiedzy na temat operacji sprzętowych. Musze się przyznać ,że „prawdziwe” wspinanie zaczęło się po odbyciu kursu skałkowego u mojego serdecznego kolegi Arka Tabisza.

Idąc a ciosem uzyskałem uprawnienia do prac wysokościowych, oraz podjąłem prace w charakterze operatora ściany wspinaczkowej w opolskim KW. Zawsze lubiłem dzielić się swoją wiedzą z innymi, więc po uzyskaniu uprawnień instruktora sportu szkole adeptów wspinania w skałach, co sprawia mi niesamowitą frajdę.

W ramach „relaksu” prowadzę szeroko pojętą działalność polegającą na wytyczaniu nowych dróg w polskich skałach jako ekiper Polskiego Związku Alpinizmu, przy współpracy z Inicjatywą Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Jestem autorem lub współautorem kilkudziesięciu nowych dróg letnich i zimowych w polskich skałach.

W zeszłym roku po ok. 10 latach pracy społecznej na rzecz Kw Opole  zostałem jego prezesem co poczytuje sobie za największy zaszczyt w mojej dotychczasowej działalności górskiej i skalnej.

Grzegorz Garus - Instruktor & Operator ściany

Marcin Ciszek - Operator ściany

Marcin Ciszek zwany (Cichy) nie od parady te przezwisko… W swoim życiu zasmakowałem wielu dyscyplin sportu które były przystankami do odkrycia pasji i stylu życia wspinacza. Przygoda zaczęła się w roku 2014 i od tamtego momentu spędzam czas w pogoni w zdobywaniu każdego doświadczenia wspinaczkowego i czerpie ogromną przyjemność z tego co robię.
 • Kurs wspinaczki skałkowej na drogach ubezpieczonych i nieubezpieczonych
 • Instruktor sportu i rekreacji

Michał Rutkowski - instruktor Indoor Cycling

Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze.

Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta.

Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:

 • Indoor Cycling Education Basic – Tanja Schweitzer
 • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
 • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling – szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
 • Targi Fit-Expo 2011 Poznań – prezenter na maratonie Indoor Cycling.
 • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
 • Carnival Cycling 2010 – Warszawa – uczestnik
 • Carnival Cycling 2012 – Wrocław – uczestnik
 • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań – uczestnik
 • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
 • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.

Aleksandra Kruczek - Instruktor Fitness, Joga

Dyplomowany instruktor fitness szkoły Open Mind School, z wieloletnim doświadczeniem. Prowadziła zajęcia wzmacniające oraz choreograficzne m.in: tbc, shape, step, dance, aqua, body ball, bosu itp. Specjalista prozdrowotnych form fitness, prowadzi zajęcia zdrowego kręgosłupa oraz zajęcia dla kobiet w ciąży.

Pasjonatka jogi, którą praktykuje już 15 lat, a naucza od 11, prowadząc zróżnicowane grupy oraz wykorzystując różne metody oraz pomoce. Uczyła się u najlepszych nauczycieli w Polsce oraz zagranicznych prezenterów i stale pogłębia wiedzę na warsztatach oraz konwencjach. Konsekwencja, pokora, doskonałość techniki oraz indywidualne podejście do klienta to jej dewiza. W jodze poszukuje jakości ciała w asanach, możliwości różnorodnego wykorzystania sprzętu oraz płynnego łączenia pozycji. Zaangażowana w promocję jogi w Opolu, poprzez prowadzenie akcji „Joga w Parku”. Prowadziła projekt – świadoma mama, ucząc kobiety w ciąży praktyki jogi. Organizowała liczne warsztaty m.in: joga wheel, joga energetyczna, relaksacja w jodze itp. Obecnie poszukuje i rozwija się w jodze na kole oraz acro jodze.

Szkolenia:

 • 2003r. – Open Mind szkoła fitnessu SZKOLENIE PODSTAWOWE, Warszawa
 • 2003r. – j.w. BASIC AEROBIK, Sosnowiec
 • 2003r. – j.w. BASIC BODY Warszawa
 • 2004r. – j.w. AQUA Dźwirzyno
 • 2005r. – j.w. BASIC STEP Sosnowiec
 • 2005r. – j.w. MIND BODY INTEGRATION, BODY MIND 3/4 STEP, DANCE, Dźwirzyno
 • 2005r. – j.w. DYPLOM BASIC AEROBIK INSTRUKTOR, Sosnowiec
 • 2005r. – j.w. BODY-MIND JOGA, Dźwirzyno
 • 2007r. – j.w.STABILITY BALL AND PILATES, Kraków
 • 2008r. – j.w. BODY BALL, Dźwirzyno
 • 2009r. – j.w. BODY ART, Wrocław
 • 2009r. -j.w. TRILO CHI, Wrocław
 • 2010r. – j.w. BOSU, Wrocław
 • 2010r.- j.w.MAMA plus, Ustroń
 • 2010r. – j.w.JOGA, Ustroń
 • 2011r. – 2018r. Liczne KONWENCJE JOGI, BODY ART, FITNESS i DANCE.

Katarzyna Chłopecka - Trener Personalny oraz Instruktor Fitness

Ze sportem związana od najmłodszych lat, jest trenerem personalnym oraz czynna zawodniczką sportów sylwetkowych. Ma za sobą kilkanaście startów w kraju, jak i za granicą, należy również do kadry narodowej. Doświadczenie jakie zdobyła to nie tylko ukończone kursy i szkolenia, ale także ciężka praca nad własnym ciałem i charakterem, która ostatecznie pozwoliła stanąć jej na scenie.

Jej podopieczni cenią ją za szczerość, cierpliwość, otwartość i doświadczenie. Jest miłośniczką wolnych ciężarów i ciężkich treningów siłowych.

Zajmuje się układaniem indywidualnych planów treningowych i dietetycznych. Oferuje pomoc w przygotowaniu do zawodów sylwetkowych, jak i pomoc osobom, które dążą do wymarzonej sylwetki, niezależnie od wieku.

Marta Stylska - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Jestem magistrem ekonomii, a z zamiłowania instruktorem fitness, który stał się moim sposobem na życie. Moją specjalnością, a przede wszystkim ogromną pasją jest fitness na trampolinach. Posiadam dwa tytuły instruktora trampolin – instruktor Fit and Jump oraz Jumping Frog, w którym zdobyłam specjalizację Jumping Frog Kids i Jumping Extreme. Mam doświadczenie zarówno w trenowaniu dzieci jak i dorosłych sportowców. Poza podstawowymi szkoleniami, w celu poszerzenia swoich umiejętności  biorę aktywny udział w zagranicznych maratonach i eventach trampolinowych z najlepszym instruktorami.

Kolejnym etapem mojej przygody jako instruktor fitness są rowery i sztangi. Od ponad 2 lat jestem instruktorem zajęć grupowych ze sztangą o nazwie pump i rowerów typu Indoor Cycling. A ponieważ jestem bezustannie spragniona osobistego rozwoju, niedawno ukończyłam kurs Strong by Zumba, który jako trening stanowi połączenie wysokiej intensywności cardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

Fitness jest moją największą pasją, gdyż daje wiele możliwości dla rozwoju ciała jak i ducha, a wszystko to z harmonijnie dobraną muzyką. Ruch w połączeniu z bitem dają niesamowite efekty, motywują do przekraczania własnych granic i to otrzymacie na moich zajęciach. Kiedy nie prowadzę zajęciach fitness, z przyjemnością uczestniczę w rozmaitych treningach prowadzonych przez innych instruktorów, gdzie poszukuję  natchnienia i inspiracji do dalszego rozwoju.

Pracując na co dzień jako księgowa jestem osobą systematyczną, rzetelną oraz cierpliwą, tego samego oczekuję i uczę moich podopiecznych, aby się nie poddawali
i cierpliwie dążyli do zamierzonego celu. Fitness jest odskocznią od codziennej rutyny,  nie ma w nim miejsca na monotonie, każde zajęcia są inne, niepowtarzalne. Dołożę wszelkich starań aby moje treningi były doskonałą zabawą, dostarczały Wam masę pozytywnej energii, a każdy kolejny przybliżył Was do zdobycia wymarzonej sylwetki.

Małgorzata Karwasiecka - Instruktor Fitness

SPECJALIZACJA:

Pilates, Pilates & Core, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Body Shape, ABT, BUP, TBC

WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE:

 • dyplomowany instruktor fitness (Open Mind Health & Fitness Idea)
 • instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS)

FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO:

 • OM Basic Aerobik Instruktor
 • OM Basic Body
 • OM Basic Step
 • OM Body Ball
 • OM Stretching & Relaks
 • Pilates on the ball – szkolenie prowadzone przez Instytut Pilatesa Michaela Kinga
 • BodyART™ – wprowadzenie do formy, warsztaty: bodyART Dynamic, bodyART pure, bodyART flow & stretch, bodyART technical skills, bodyART twist, core and balance
 • BAX – bodyartschool
 • TriloChi – wprowadzenie do formy, warsztat
 • Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych – Open Mind Pilates School
 • Functional Stretching – Open Mind Fitness School
 • Trening kobiet w ciąży – Kuźnia Trenerów
 • deepWORK BASIC – Euro Fitness School
 • Pilates Matwork –Bogna Janik Forbes,OM Pilates School
 • Ovo ball – Open Mind
 • Body Ball – Open Mind
 • Zdrowy Kręgosłup – Source Health & Fitness Academy
 • Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi – Harmonia Ruchu
 • Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i ogólnopolskich konwencji fitness
 • Liczne warsztaty jogi klasycznej wg metody B.K.S. wg Iyengara oraz Astanga Jogi (rodzaj jogi dynamicznej)

ZACZĘŁO SIĘ:

Wiele wiele lat temu od uczestnictwa w grupowych zajęciach ruchowych aerobic….

A potem przerodziło się w pasję, którą  połączyłam z dyplomem instruktorskim i zarażaniem dobrą energią innych  uczestników zajęć…

Pasją mojego życia jest sport i zamiłowanie do ruchu – prowadząc zajęcia o dużym poziomie wysiłku jak: SHAPE, BUP, BODY BALL, TBC z formami prozdrowotnymi typu PILATES, czuję się jak ryba w wodzie. Jestem wulkanem energii o niespożytej sile, kładę duży nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Uwielbiam jazdę na rowerze, na nartach i doskonalę się w praktykowaniu JOGI.

STYL/MOTTO :

Ciągle w ruchu i biegu… Człowiek z ADHD.  Doba dla mnie zdecydowanie za krótka…

Anna Madej - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Instruktor fitness i instruktor ćwiczeń siłowych z wieloletnim doświadczeniem.

 • Dyplomowany  nauczyciel wychowania fizycznego.
 • Instruktorka fitness (uprawnienia państwowe- legitymacja MENiS).
 • Międzynarodowa instruktorka indoor cycling i sensitive  cycling,
 • Wykładowca fitness,
 • Instruktor odnowy biologicznej,
 • Mistrzyni Polski w jeździe na czas parami z 2018 roku,
 • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas z 2018 roku
 • Srebrna medalistka Mistrzostw Polski w jeździe na czas z 2017 i 2016 roku,
 • Mistrzyni Polski i rekordzistka Polski Wielokrotnym Wyciskaniu sztangi leżąc 2015 roku,
 • Zwyciężczyni triathlonu w Radkowie oraz Mietkowie na dystansie 1/4 IM w 2015 roku,
 • Srebrna oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym,
 • Brązowa medalistka Międzynarodowego Spływu Kajakowego Dunajcem

WAŻNIEJSZE SZKOLENIA:

 • Dietetyka I Suplementacja – Poziom I, II, III, IV  Jakub Mauricz
 • Szkolenie Sport – żywienie i suplementacja w sporcie wyczynowym
 • Szkolenie FMS –ocena funkcjonalna jakości ruchu –  Remigiusz Rzepka
 • TRX  Qualified, Group Suspension Training Course Level 1
 • Zdobycie instruktora Licencji A(najwyższy poziom międzynarodowego  szkolenia)Tomahawk I.C.E.
 • Walking Program Instruktor, Euro Fitness School
 • szkolenie OM BOSU®
 • Warsztaty Modelowanie Pośladka
 • DEEPWORK TM Basic z Janne Lindeque
 • Education Personal Trainer part Functional Training with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Szkolenie Kettlebell Training with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Ogólnopolskie Szkolenie CrossFit Mjollnir –GIMNASTYKA SPORTOWA
 • Education Postural Fitness with International Master Trainer Stefano Carlini
 • Special Workshop – CORE – XXL with Andreas Goller
 • Special Workshop Functional Body Training with Taras Klimov
 • Education Total Body Conditioning with Jannie Lindeque – International Educator
 • Special Workshop – TOTAL BODY CONDITIONING NEXT LEVEL with Jannie Lindeque
 • Workshop Work Your Body with Andreas Goller Inernational Educator
 • szkolenie MAXI-TUBES  APF Special z Luis Rodriguez
 • Workshop Total Body Fusion with Dave Stauffer Inernational Educator
 • Special Workshop 100% MUSCLE with Dave Stauffer
 • Step aerobic 1,2,3 Aerofit
 • Workshop Step Variation&Workout with Andreas Goller International Educator
 • Master Workshop Step Creativity with Gil Lopes International Presenter&Educator
 • szkolenie OM Body Ball Instruktor
 • Workshop All about Ball with Andreas Goller International Educator
 • workshop training Pilates Basic Seminar with Anette Alvarado
 • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata
 • szkolenie The Pilates Coach Basic 1 z dr Jolantą Kϋhbauch
 • Special Workshop SOCCACISE ® with Jannie Lindeque
 • Education „TRIO” with International Master Trainer – David Stuffer
 • Workshop TAE-ROBICS level 1 oraz level 2 z Kenneth Leeuwin
 • szkolenie AEROBOXING z Manu N’Kosi
 • szkolenie OM AERO-BOX
 • EVOLUTION RIDE – indoor cycling event- Nuirnberg

Katarzyna Rutkowska - Instruktor Fitness

Moja przygoda z rekreacją ruchową zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to, jako pracownik korporacji szukałam sposobu na odreagowanie i odstresowanie.
Na początku były to zajęcia niewzmacniające typu STEP, BUP, FAT BURNING. Jednak przez cały czas czułam w środku, że te formy nie są dla mnie.

W ruchu szukałam nie tylko siły, rzeźby, czy kondycji. W ruchu pasjonowały mnie przede wszystkim detale…precyzja wykonania, jakość, płynność i gracja.

I kiedy pojawił się Pilates, stwierdziłam, że nareszcie jestem w domu! W Pilates odkryłam to wszystko czego szukałam… siły, energii, płynności, elegancji, poprawy w funkcjonowaniu aparatu ruchowego i sposobu na piękną sylwetkę 😉

Moją specjalizacją jest przede wszystkim klasyczny Pilates. Oprócz tego w zakresie moich kompetencji jest Zdrowy Kręgosłup, Stretching i Body Balance.

Doświadczenie zawodowe:

 • Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (uprawnienia państwowe – legitymacja MENiS),dyplomowany instruktor Pilates Beata Adamczyk RehaFIT Studio

Dyplomowany Instruktor:

 • Pilates Basic I – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Pilates Equipment II – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Pilates One to One III – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Stretching i relaksacja – Beata Adamczyk RehaFIT Studio
 • Zdrowy Kręgosłup –ProfiFitness School- Izabela Gmitrowicz, Weronika Ratkowska
 • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata
 • BodyBalance – LesMillsBodybalance Certified Instructor

Jestem również zapaloną narciarką, lubię jazdę na rolkach i chodzenie po górach.

Nie lubię bezczynności i lenistwa.

Moja dewiza: ”Rozwój zaczyna się poza strefą komfortu

Agnieszka Wałek - Instruktor Fitness, Instruktor Indoor Cycling

Nazywam się Agnieszka Wałek, mieszkam w Opolu. Moja przygoda z Fitnessem trwa od kliku dobrych lat. Zaczęło się zupełnie niewinnie, od kilku zwykłych ćwiczeń. Magia sportu porwała mnie bez reszty i postanowiłam zrobić coś więcej, niż pozostać tylko biernym uczestnikiem zajęć.

Szkolenia:

 • OM Basic Aerobic – 02.2011 Wrocław
 • OM Basic Body – 03.2011 Wrocław
 • OM Basic Step – 04.2011 Wrocław
 • PFI Aqua Instruktor – 06.2011 Szczecin
 • ICG* Basic Level – 03.2019 Wrocław

Kluby:

 • Happy Beauty
 • Symfonia Piękna
 • Sala do ćwiczeń we Wrzoskach
 • Wodna Nuta
 • Fit 4 Fun
 • K2 Arena

Katarzyna Szatan - Instruktor Fitness

Instruktor fitness, trener personalny w zakresie kulturystyki i fitness oraz instruktor rekreacji ruchowej, specjalizujący się w sportach siłowych.

Dotychczasowe osiągnięcia:

 • 2000 r. – II miejsce,
 • 2001 r. – III miejsce w kategorii – Kulturystyka w Mistrzostwach Śląska;
 • 2000 r. – IV miejsce,
 • 2002 r. – III miejsce w kategorii Kulturystyka w Pucharze Polski;
 • 2001 r. – I miejsce w kategorii kulturystyka w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego;
 • 2003 r. – I miejsce,
 • 2004 r. – II miejsce,
 • 2005 r. – II miejsce,
 • 2006 r. – II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Śląska;
 • 2004 r. – III miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Pucharze Polski;
 • 2005 r. – II miejsce w kategorii Fitness Sylwetkowe w Mistrzostwach Polski.

Dagmara Bednarczyk - Instruktor Fitness

Ukończyłam dietetykę kliniczną, jestem też trenerem personalnym.

Fitnessem zajmuję się od kilku lat. Prowadzę głównie zajęcia wzmacniające i ogólno-kondycyjne.

Mogą chodzić zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane, zawsze pokazuję dwa warianty ćwiczenia. Trening modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnia, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia kondycję.

Arkadiusz Szymański - Instruktor Fitness

Specjalizuję się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym przy pomocy różnego rodzaju sprzętu na siłowni jak: TRX, Ketle, Piłki itp. W treningu hipertroficznym polegającym na rozbudowie masy mięśniowej.
Zgłębiam cały czas wiedzę na temat Mobility, który przygotowuje i regeneruje nasze mięśnie.
Staram się również szkolić z zakresu treningu medycznego mającego na celu wzmacniać ludzi po ciężkich kontuzjach, operacjach.

Katarzyna Chłopecka - Kierownik siłowni, Trener Personalny oraz Instruktor Fitness

Ze sportem związana od najmłodszych lat, jest trenerem personalnym oraz czynna zawodniczką sportów sylwetkowych. Ma za sobą kilkanaście startów w kraju, jak i za granicą, należy również do kadry narodowej. Doświadczenie jakie zdobyła to nie tylko ukończone kursy i szkolenia, ale także ciężka praca nad własnym ciałem i charakterem, która ostatecznie pozwoliła stanąć jej na scenie.

Jej podopieczni cenią ją za szczerość, cierpliwość, otwartość i doświadczenie. Jest miłośniczką wolnych ciężarów i ciężkich treningów siłowych.

Zajmuje się układaniem indywidualnych planów treningowych i dietetycznych. Oferuje pomoc w przygotowaniu do zawodów sylwetkowych, jak i pomoc osobom, które dążą do wymarzonej sylwetki, niezależnie od wieku.

Kamil Grzegorzewski - Trener Personalny, Opiekun Siłowni

Nazywam się Kamil Grzegorzewski. Jestem miłośnikiem sportów walki, siłowych i zdrowego trybu życia, ale w życiu chciałbym spróbować każdej możliwej aktywności fizycznej. Kiedyś jak każdy, biegałem na boisku za piłką z myślą , że zostanę piłkarzem lecz ten sport po jakimś czasie znudził mi się. Kolejną przygodą okazała się siłownia , gdzie pierwszą ławeczkę kupiłem w supermarkecie i tak z dnia na dzień ćwiczyłem sam , zbierałem sprzęt i motywowałem kolegów ze szkoły czy też podwórka. Powoli nabierałem większej pewności siebie , wytrwałości , dyscypliny i zapału. Dziś ? Dziś spełniam , spełniłem i nadal będę spełniał swoje marzenia.

Studiuję w Opolu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem kurs Trenera Personalnego w Opolu oraz odbyłem kilka szkoleń we Wrocławiu z zakresu dietetyki oraz planowania treningowego.

Staram się poszerzać systematycznie zakres swojej wiedzy zarówno w dziedzinie żywienia jak i z zakresu treningów funkcjonalnych, motorycznych, ogólnego i specjalistycznego przygotowania fizycznego. Na co dzień zajmuję się konsultacjami i rozpisywaniem planów żywieniowych i treningowych , prowadzę treningi personalne, a także sam regularnie i intensywnie trenuję. Jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych w kategorii Kulturystyka Klasyczna. Zmieniło się moje podejście do gotowania. Fit wypieki, obiady czy nawet zdrowe wersje fast-foodów nie były już żadnym wyzwaniem. Starty pozwalają poznać swój prawdziwy charakter, uczą planować, odpowiednio gospodarować czas i przede wszystkim ćwiczyć silną wole.

Na scenie czuję się jak ryba w wodzie. To tylko kilka minut celebrujące cały włożony trud, jednak patrząc na cały okres przygotowań, ilość poświęconych godzin na sali treningowej i w kuchni wiem, że to jest to co kocham.

Chciałbym dalej pracować, rozwijać się w tej branży i przede wszystkim, czerpać z tego radość oraz satysfakcję. Wtedy puchary przyjdą same. W niedalekiej przyszłości chciałbym także otworzyć własną siłownię.

Kamil Depta - Trener Personalny, Opiekun Siłowni

Związałem się z branżą zdrowego stylu życia, gdzie twarde fundamenty to żywienie, aktywność i regeneracja. Na przestrzeni lat staram się kształcić i rozwijać, nie dotyczy to tylko kwestii zawodowych. Zawsze lubiłem pytać „dlaczego?”, zawsze starałem się znaleźć odpowiedź, zrozumieć związek przyczynowo skutkowy.

Dziś jestem certyfikowanym trenerem personalnym, osobą która dzięki biegłej znajomości anatomii i fizjologii człowieka pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej sylwetki oraz kondycji fizycznej.

W tym celu indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń dla osoby z którą współpracuję, uwzględniając jej warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter.

W prosty i zrozumiały sposób staram się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie osobom, które zaczynają swoją przygodę z regularną formą ćwiczeń.

Od lat doradzam zarówno w aspekcie diety oraz treningu jak i suplementacji w sklepie z odżywkami dla sportowców.

Moje  motto : ” Nie sztuką jest trenować ciężko, lecz mądrze”.

Lidia Nawrocka - Kierownik Recepcji K2 Arena

Agnieszka Wałek - Recepcja

Liliana Bojarska - Recepcja

Michał Rutkowski - Menadżer K2 Arena

Jestem  absolwentem kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. (trener biznesu). Oprócz tego posiadam też wykształcenie ogrodnicze.

Przez wiele lat byłem związany z handlem i profesjonalną obsługą klienta. Pracowałem zarówno dla dużych korporacji farmaceutycznych jak i największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 2000  godzin szkoleń z zakresu komunikowania się, budowania zespołów, sprzedaży, obsługi klienta.

Jako pasjonat indoor cyclingu uczestniczyłem w  wielu szkoleniach i wydarzeniach  związanych z tą formą fitnessu:

 • Indoor Cycling Education Basic – Tanja Schweitzer
 • Indoor Cycling Education licencja B – szkolenie prowadzone przez Ingo Hesselbarth’a, zakończone egzaminem.
 • Indoor Cycling Education licencja A – najwyższy, międzynarodowy stopień szkoleń instruktorskich indoor cycling – szkolenie prowadzone przez Stefana Lebera, zakończone egzaminem.
 • Targi Fit-Expo 2011 Poznań – prezenter na maratonie Indoor Cycling.
 • Carnival Cycling 2009 –Warszawa- uczestnik
 • Carnival Cycling 2010 – Warszawa – uczestnik
 • Carnival Cycling 2012 – Wrocław – uczestnik
 • Evolution Ride, Fit Expo 2009 – Poznań – uczestnik
 • Letni Maraton Indoor Cycling Kraków 2012 – prowadzący.
 • Organizator licznych maratonów i eventów Indoor Cycling.

Mariusz Majer - Menadżer

Człowiek przedsiębiorczy, posiada niewątpliwą zaletę jaką jest umiejętność wykorzystywania szans i możliwości pojawiających się w otoczeniu, jak również przemienienia ich w sukces. Niezmienny optymista. Pasjonat sportów, w szczególności wspinaczki sportowej. Kreatywny, pomysłowy, zawsze pozytywnie nastawiony do otoczenia.” Anna Gnojska, HR Manager

K2 Arena jest projektem który prowadzę od pierwszych szkiców na papierze wraz z Architektami Małgorzatą i Andrzejem Zatwarnickim i oczywiście Inwestorem firmą Rembud od 8 lat. Obiekt nie ma przede mną żadnych tajemnic. Mam nadzieję, że przypadnie do Państwa gustu.

***

Moja największa pasja to wspinanie….i nie, nie alpinizm i himalaizm – nie lubię brodzić w śniegu i marznąć bez sensu – to nie dla mnie, nie jestem stricte ‘człowiekiem gór’, raczej po prostu wspinaczem sportowym. Jeżdżę po całej Europie i odwiedzam rejony wspinaczkowe. W ostatnim czasie realizuję projekt K2 Arena, który pochłania mój czas w 200%, więc niestety musiałem zawiesić działalność wyjazdową, czego nie żałuję bo robię to dla Państwa.

Dzięki mojej pasji miałem okazję robić zdjęcia najlepszym wspinaczom na świecie i wspinać się z nimi. Moja zdjęcia prezentowane były w magazynie Góry, Magazynie Górskim jak również niemieckim Climb oraz kilku innych czasopismach jak również na wielu stronach internetowych o tematyce wspinaczkowej w szczególności na portalu wspinaczkowym Climb.pl, którego jestem założycielem.

Jestem również filmowcem, fotografem, webdesignerem (18 lat doświadczenia, w tym strona K2 Arena). Skończyłem studia na Politechnice Opolskiej – Turystyka i Rekreacja… ale nie pracowałem w branży. Jestem ambitnym samoukiem – nie ma dla mnie problemów ‘nie do rozwiązania’.