Szkolenia wspinaczkowe

Dla naszych Klientów w zależności od stopnia zaawansowania oferujemy szkolenia wspinaczkowe pozwalające na bezpieczne korzystanie ze strefy wspinania jak również szkolenia rozwijające już posiadane umiejętności.

SZKOLENIA W K2 ARENA

Wprowadzenie START

Dla kogo?

OBOWIĄZKOWE DLA WSZYSTKICH NOWYCH KLIENTÓW
Na naszej ścianie i bulderowni musisz przejść wstępne wprowadzenie START. Kierujemy je do osób, które nie wspinały się wcześniej i nie posiadaj umiejętności z zakresu technik wspinania z liną. Na tym szkoleniu zdobędziesz podstawowe umiejętności, zapoznasz się z zasadami i regulaminem korzystania z naszej ściany i bulderowni.

Czego się nauczysz?

W 15 minut nasz instruktor przeszkoli Cię jak bezpiecznie wspinać się na bulderze i jak korzystać z auto- asekuracji. Do rozpoczęcia szkolenia nie potrzebujesz swojego sprzętu wspinaczkowego. Po szkoleniu otrzymasz kategorie wspinacza kompetentnego „A” i będziesz uprawniony do samodzielnego korzystania ze ściany wspinaczkowej przy użyciu auto-asekuracji oraz bulderowni bez nadzoru. Możesz nadzorować dwie osoby niepełnoletnie w zakresie swoich kompetencji (na bulderze i auto-asekuracji).

Czas trwania i cena

15 minut, cena 15 zł/os
UWAGA: szkolenia odbywają się:
-> od poniedziałku do piątku do godz. 15:00 - co pół godziny
-> po godz 15:00 i w weekendy - co godzinę
UWAGA! Prosimy o przybycie 15 minut przed planowaną godziną szkolenia

SZKOLENIA W K2 ARENA

Szkolenie ABC

Dla Kogo?

Kierujemy je do osób, które chciałyby opanować technikę asekuracji przy użyciu liny (asekurację górna popularnie zwaną „na wędkę”). Zalecamy byś na szkolenie przyszedł ze swoim partnerem wspinaczkowym.

Czego się nauczysz?

Na tym szkoleniu dowiesz się jak bezpiecznie używać sprzętu wspinaczkowego: liny, uprzęży, przyrządu wspinaczkowego typu kubek i CLIK UP. Opanujesz technikę asekuracji i wiązania liny do uprzęży. Nasz instruktor przeszkoli Cię również jak bezpiecznie wspinać się na bulderze i jak korzystać z auto- asekuracji. Do rozpoczęcia szkolenia nie potrzebujesz swojego sprzętu wspinaczkowego. Wypożyczymy Ci go na miejscu. Po szkoleniu otrzymasz kategorie wspinacza „W” i będziesz uprawniony do samodzielnego korzystania ze ściany wspinaczkowej i bulderowni bez nadzoru. Możesz nadzorować dwie osoby nie przeszkolone tzw „nowicjuszy” w zakresie swoich kompetencji (na bulderze, auto-asekuracji i asekurować je na wędkę).

Czas trwania i cena

90 minut, cena: 60 zł/os.
UWAGA! Szkolenie ABC możliwe jest po uprzednim umówieniu terminu. Prosimy o kontakt pod nr tel. 77 8872347

SZKOLENIA w K2 arena

Szkolenie PRO

Dla Kogo?

Szkolenie PRO jest naszym najpełniejszym szkoleniem i przygotowuje doświadczonego wspinacza posiadającego już umiejętności ze szkolenia ABC do wspinania z dolna asekuracją. Najlepsze efekty przyniesie, gdy odbędziesz je ze swoim partnerem wspinaczkowym.

Czego się nauczysz?

Podczas szkolenia nauczysz się jak prowadzić drogę wspinaczkową, jak asekurować prowadzącego i wyłapać bezpiecznie ewentualny lot. Pokażemy Ci również efektywne techniki ruchu wspinaczkowego, doradzimy jaki sprzęt wybrać i omówimy taktykę podczas wspinania z asekuracja dolna. Do rozpoczęcia szkolenia nie potrzebujesz swojego sprzętu wspinaczkowego. Wypożyczymy Ci go na miejscu. Ubierz wygodny strój, zabierz uprząż i buty wspinaczkowe lub wypożycz u nas. Po szkoleniu otrzymasz kategorie wspinacza „P” i będziesz uprawniony do samodzielnego korzystania ze ściany wspinaczkowej, wspinania się z dolną asekuracją i wspinania na bulderowni bez nadzoru. Możesz nadzorować dwie osoby nie przeszkolone tzw „nowicjuszy” w zakresie swoich kompetencji (na bulderze, auto-asekuracji i asekurować je na wędkę). Możesz udzielać osobą pod twoim nadzorem instrukcji w zakresie asekuracji na „wędkę” jednak zawsze trzymaj linę za przyrządem.


Czas trwania i cena

3 godziny, cena: 150 zł/os.
UWAGA! Szkolenie PRO możliwe jest po uprzednim umówieniu terminu. Prosimy o kontakt pod nr tel. 77 8872347

SZKOLENIA W K2 ARENA

Trening indywidualny

TRENING PERSONALNY NA ŚCIANIE

Instruktor jest partnerem we wspinaniu, dodatkowo dobiera ćwiczenia, pokazuje techniki wspinania w celu osiągnięcia założonego przez Klienta celu.
Czas trwania i cena: 1 godzina/100 zł + wejściówka i ewentualne wypożyczenie sprzętu
UWAGA! Trening indywidualny możliwy jest po uprzednim umówieniu terminu. Prosimy o kontakt pod nr tel. 77 8872347

Umów się na szkolenie lub trening indywidualny

tel: 667 311 287 greg@k2arena.pl

mail